PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764360}
6,4 1 418
ocen
6,4 10 1 1418
Call of Duty: Infinite Warfare
powrót do forum gry Call of Duty: Infinite Warfare

Od razu zastrzegam, że ta obserwacja jest dla jaj, w stylu "nie jestem rasistą, ale...", niemniej po prostu zastanawia mnie czy tylko ja ze zdumieniem zauważyłem że w najnowszym CoD podejrzanie dużo jest damskich żołnierzy. Stoję właśnie na mostku okrętu i jak nic jest tam 7 mężczyzn i 8 kobiet, innymi słowy - w woju więcej jest bab niż facetów xD Jak już mówiłem, "nie jestem seksistą, ale" dajcie spokój xD

Czy ktoś to jeszcze zauważył oprócz mnie? :D

rozkminator

Ano, sporo tych babek tutaj. Ale jest gorsza rzecz warta odnotowania - w polskiej wersji każda brzmi jak babochłop xD

Ziomaletto

A, też fakt :D

rozkminator

Ale tylko po stronie dobra, po złej stronie masz dla równowagi samych białych złych facetów XD

rozkminator

A co o samej kampanii powiesz? Ostatni dobry Cod bo te co wyszły po niej niby są spoko ale jakieś to takie bez wyrazu. Samo Infinite choć bardzo dobre to można by coś w tej kampanii poprawić. I Advance Warfare był lepszy bo tam nie mam się absolutnie do niczego przyczepiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones