PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785356}
7,2 3 078
ocen
7,2 10 1 3078
Call of Duty: WWII
powrót do forum gry Call of Duty: WWII

Piękna gra,wytrawni gracze na pewno go docenią,a tym którym się nie spodobała ta gra,muszą być niezłymi gimbami,fascynującymi się CODAMI z misjami w kosmosie,strzelaniem do kosmitów i innych pierdół :D.Oby więcej takich gier powstało,w podobnym klimacie.Ja oceniam 10/10 i jak najbardziej polecam.

ocenił(a) grę na 6
jazdowicz2666

W srod cod'ow moze i arcydzielo. Krótka zrecznosciowka. Misje na kwadrans. Sniper elite to przy tym sandbox

ocenił(a) grę na 7
jazdowicz2666

Multi jak na razie jest do dupy. Kampania super.

ocenił(a) grę na 9
jazdowicz2666

fajna gra...fika, ale do prymitywnych kosmitów też fajnie sobie postrzelać:]

ocenił(a) grę na 1
jazdowicz2666

Wy chyba żartujecie. Ta gra to typowy śmietnik, powinien być free to play a nie za 150 zeta. W porównaniu do BF1 a co tam BF4 to jest graficzna żenada. A skrypty rodem z CODA 1 United Offensive

jazdowicz2666

Arcydzieło? Zamiast atakować tych, którym się nie podoba - uzasadnij swoją ocenę. Zachłysnąłeś się grafiką? To jedyna rzecz, która przemawia za tym tytułem. Gra dla dzieci poniżej 10-go roku życia. Lądowanie na plażach Normandii nijak nie ma się do tego co było kilkanaście lat temu. Gra prowadzi za rękę. Skończyłem w kilka h na najwyższym poziomie.

ruffio_filmaniak

To ja mam coś zwalonego ze sterowaniem albo nie wiem. Jestem w połowie w tej misji co szukasz dziewczynki (szwabów mam ratować kufa), czyli zaraz po misji z czołgiem i kufa tam musiałem zmienić z doświadczonego na rekruta bo kufa tym czołgiem sie nie da jeździc, ja daję w lewo a on w prawo.

Pierwsza misja była ok pomimo ze juz wszystko to widzielismy w MOH:AA i potem CoDach. Ale już misja skryta jest nudna i ma timer (nienawidzę). Potem misja z chodzeniem po hotelu i szukaniem oficera, noż kufa szczelanka opór genialna super 5 h grania a jeszcze z tego 1,5 h na QTE oraz jakieś bzdury w rodzaju "a skąd te papiery przywiozłaś?". Zbieranie apteczek i amunicji w dodatku od kolegów - dla mnie to jest krok w tył, w nowych wolfach mnie to tez wkurzało.

Realia historyczne:
1. scenka otwierajaca, niemcy zajmują paryż, a pokazują Panzer IV z dlugolufową armatą. relalistyczne opór.
2. potem wyskakuje na mnie w 1 misji niemiec, ja lapie hełm by mu przyfanzolic, na hełmie tarcza z barwami, niby juz wtedy nie stosowali, ale ok, tylko ze barwy... zółto-czerwono-czarne. Co ja z bundeswehrą walczę???
3. wszędzie leży rosyjska broń, w tym svt i ppsh. Naciąganie można mówić ze może w tej normandii to jeszcze, ale potem w akwizgranie i paryzu tez wszedzie ta ruska bron. noz kufa o co biega.
4. misja z szukaniem oficera. pomocnik ziomeczek rzecze, że kufa gestapowiec mi sprawdzi papiery. A gestapowiec ma czarny mundur z belkami wehrmachtu, na łapie opaskę czerwoną z białym okręgiem, a w nim... krzyż teutoński? co swastyk nie mozna w polsce wrzucić w grę no bez jaj. plus co to za mundur??? RTCW miało bardziej realistyczne umundurowanie niz jest tutaj kufa.
5. no i nie tylko historycznie, ale tez fizycznie. Serio, mamy pociąg opancerzony, ktory pedzi nie wiem ze 100 km/h (to chyba z górki by musiał jechać, i to wysokosci mont blanc) plus mozna go wykoleic jak wjedzie w dzipa ważącego z tysiac razy mniej niz ten pociag, a ktory to jip nie rozlieci sie po uderzeniu, a pociag wybije sie z niego w powietrze??? noż XD.

Sama fabuła tak bolesnie wtórna... kolega zyd, ciety sierzant, rzekomo kijowy, a tak naprawdę bohater, tylko szorstki, na pewno sie okaze na koniec super ziomeczkiem. Do tego ja mam ten dubbing polski cholerny i to tez boli opór jak sobie do siebie wrzeszcą tak, jak by ktoś wszystko w tle wyciszył a oni sie uparli ze bedzie ich słychać w całym teatrze. Bo brzmia te kwestie do bolu teatralnie w złym znaczeniu.

Sama droga Big Red One jest mi nieznana w szczegółach, ale to chyba nie była amerykańska dywizja brandenburg i raczej jej nie brali do akcji szpiegowski z bronią z tłumikiem. Inna rzecz, ze misje szpiegowskie we wszystkich dawniejsych grach były ciekawsze, niż to lazenie po hotelu bez sensu.


Grafa i efekty dzwiękowe suepr, ale jak sobie przypomnę te wrzaski w CoD2 (AMERIKANISCHE TRUPPEN AN DER RECHTEN SEITE!!!) to i tak gra sprzed półtorej dekady bije tę na głowę.

Strasznie się zawiodłem, 150 zeta w plecy.

jazdowicz2666

Czyli teraz jest pojazd na gimbaze jarającą się kosmicznymi COD'ami a nie na starych wyjadaczy COD 1 i 2 narzekających że dzisiaj to nie to samo?

ocenił(a) grę na 10
p98

Jak mieli wracać do "realiów" drugiej wojny z takim ścierwem to lepiej żeby tego nie robili. Serio, to już nawet COD:WaW wypada lepiej. Niech zostaną przy tych bajeczkowatych Black Opsach i MW. Jedyną nadzieją dla maniaków drugowojennych wydaje się zrobienie na nowo gry w konwencji United Offensive. Chociaż z drugiej strony jeżeli sprowadzałoby się to do innej grafiki to w sumie po co.

ffi

Ja bym zakończył całą serie COD'a czas tej gry się już dawno skończył. I zrobił nowego MOH prawdziwego króla.

ffi

Wydają remastera COD3 na PC i kończą serie. To by było piękne.

ocenił(a) grę na 3
jazdowicz2666

Albo przeciwnie, trzeba być gimbem żeby w takie słabe wydanie CoDa ww2 grać, czułem się jak bym grał w Cod z przed 10 lat który mieścił się na dwóch płytach DVD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones