PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785356}
7,2 3 092
oceny
7,2 10 1 3092
Call of Duty: WWII
powrót do forum gry Call of Duty: WWII

Jak na produkcję z 2017 roku, gra według mojej oceny jest na poziomie średnim. Po pierwsze graficznie - jak na najnowszą odsłonę COD - jest całkiem przeciętna, na wysokich i bardzo wysokich ustawieniach nie zobaczymy niczego nowego niż w poprzednich COD-ach, mam wręcz wrażenie że jest nawet gorzej. Realizm, efekty cząstkowe, fizyka - jak dla mnie - odgrzewany kotlet, pierwszy COD WW z 2008 roku był o wiele ciekawszy i wciągający. Postacie przerysowane, mało naturalne i realne, ma się wrażenie, jakby się oglądało amerykański film wojenny z lat 80 tych. O polskim dubbingu w ogóle nie będę wspominał, bo jak zwykle jest to śmiech na sali. Przebyłem w grze trzy lub cztery misje i po prostu z wielkim niesmakiem - dałem sobie spokój, zastanawiając się przy okazji, skąd takie przychylne opinie na temat grafiki czy samej rozgrywki. Na koniec powiem, że gra byłaby może "od biedy" warta kupna, ale za jakieś 50-60 zł, ale cena obowiązująca na dziś, kiedy piszę tę wypowiedź, to według mnie po prostu jakiś marketingowy żart.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones