PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608589}
8,3 18 439
ocen
8,3 10 1 18439
Call of Duty 2
powrót do forum gry Call of Duty 2

Na najwyższym poziomie trudności prawie nie do przejścia ;)...

ocenił(a) grę na 9
Matey90

Da rade. Jest jedna prosta metoda. 1) Giniesz 2) Wczytujesz 3) Rzucasz granaty (wszystkie) 4) Czekasz 2 sekundy 5) Sprint do kolejnego Save-pointu 6) Po śmierci od początku. Nie ma rzeczy niemożliwych. :)

ocenił(a) grę na 10
Matey90

Według mnie ta misja na Veteranie jest łatwa, mi problemy sprawiała misja "The Tiger"

Matey90

Oj nakląłem się na Veteranie nakląłem (i to nie tylko na tej misji, choć właśnie na niej najwięcej) , ale widocznie mi pomogło bo przeszedłem grę do końca. Jak dla mnie 2 lepsza od swojej poprzedniczki i niestety ostatnia część Call Of Duty, którą lubiłem.

ocenił(a) grę na 9
Matey90

Szczególnie końcówka gdy broniło się bodajże bunkra :). Ach wspomnienia :)

ocenił(a) grę na 9
Matey90

Do przejścia. Ja na Weteranie całą grę przeszedłem, może nawet mniej razy ginąc, niż na najniższym poziomie trudności, bo byłem bardziej ostrożny xD

ocenił(a) grę na 10
Matey90

Trochę żałosne jest chwalenie się o przejściu gry na weteranie, tym bardziej że była ona zrobiona przede wszystkim pod zabawę z innymi graczami. Niestety wybije się z tłumu i powiem, że nie przeszedłem singla na weteranie lecz na najłatwiejszym poziomie ale za to spędziłem na multi kilkaset dobrych godzin. Pozdrawiam i zachęcam do zagrania :)

adrian19921

Doprawdy nie wiem co w tym żałosnego. Ja wtedy nie posiadałem dostępu do neta, to co, miałem nie grać w ogóle? Odpuść sobie na drugi raz obraźliwe komentarze, jak chcesz napisać swoje zdanie o grze. W ogóle to dobry jesteś, napisałeś, że jesteśmy żałośni bo się chwalimy, a potem nas pozdrawiasz.

ocenił(a) grę na 10
adrian19921

Ja na veteranie też nie przeszedłem, ale gra i tak jest zajebista. Najlepszy CoD ever, nie zestarzała się do dzisiaj.

waldeck

ja tylko na hardened, veteran to chyba jeszcze nie moija liga.

adrian19921

Więc jej nie przeszedłeś. Na najłatwiejszym poziomie gra praktycznie kończy się sama.

Matey90

Jest spokojnie do przejścia. Są trudniejsze misje od niej. Kluczem jest rozsądne używanie granatów dymnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones