8,3 17 493
oceny
8,3 10 17493
610
chce zagrać
{"type":"film","id":606342,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Call+of+Duty-2003-606342/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Call of Duty
 • DamianNK91 ocenił(a) tę grę na: 9

  Gracze powyżej 20stki, może i młodsi pewnie pamiętają jak to był w tamtym czasie. To były gry które przechodziło się dwa - trzy razy z rzędu, klimat, fabuła, na tamte czasy innowacyjna grafika. Obecnie trudno jest mi przejść tytuł dwukrotnie, nie mówiąc o częstszym graniu. Pomijając takie tytuły w moim przypadku jak GTA czy Wiedźmin. Każdy wciąż ma swoje faworyty w które lubi grać regularnie.

  Przechodząc do meritum tematu, w czasach kiedy wchodził COD czy COD2, ludzie z mojego weku zamiast dzielić się opłatkiem przy wigilijnym stole, czy też kroić karpia i układać go na talerz, tłukli faszystowskie ścierwa z pepechy i próbowali przetrwać, odbijając Stalingrad z spod Niemieckiej okupacji. Sama misja bez warunkowo jedna z najlepszych, moim zdaniem, możemy stawiać ją przy plaży Omaha z MOH:AA, czy kilku innych dobrych misji z innych dobrych tytułów. Teraz nie pamiętam, trzeba by odświeżyć pamięć.

  W każdym bądź razie z wiekiem człowiek patrzy inaczej na nowe tytuły,z nostalgią wspomina to, co było w okresie jego dojrzewania. W tym przypadku jednak czuję, że nawet młodsi gracze zrozumieli by, dlaczego olewaliśmy rodzinną kolacje wigilijną dla tej gry... miała moc.

  Grafiką miażdżyła system - historią, muzyką również.

  Tak tylko wspominam, bo mi się nudzi :)

 • Tormencjusz ocenił(a) tę grę na: 10

  DamianNK91 Wspomnienia z tą grą są cholernie ciężkie niczym armata 88mm. Utwór - pegasus bridge = łezki ;)

 • Danio31b ocenił(a) tę grę na: 9

  DamianNK91 Nie było wigili i sylwestra też,potwierdzam :)

 • djadamus ocenił(a) tę grę na: 8

  DamianNK91 ech zgadzam się, nostalgia czasów kiedy to chodziło się po CD Action w czasie prawdziwej śnieżnej zimy (2002 rok) i zagrywało w Medal of Honor (wersja PC) :) Call of Duty było lepszą kinową formą.