PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722477}
8,0 2 358
ocen
8,0 10 1 2358
Cities: Skylines
powrót do forum gry Cities: Skylines

Super, ALE.

ocenił(a) grę na 7

Według mnie ta gra jest super, panowie wyżej wyjaśnili dlaczego, ALE ta gra posiada parę wad przez które nie dokończyłem przygody z tym tytułem. Otóż mając 50 tyś mieszkańców moje drogi trafił szlag. Wiem, że to moja wina, jednak gra nie dała mi szansy tego naprawić, kiedy chciałem to zrobić, kiedy przebudowałem miasto, nie mogłem się pozbyć dużych ikonek przekreślonych dróg. Próbowałem wszystkiego, ale nic się nie da zrobić. Nie mam zamiaru zaczynać od nowa. Wydaje mi się, że może i bym miał gdyby gra miała poziom trudności do wyboru. Chciałem przy tej grze się odstresować, pobudować miasto, natomiast gra mi tego nie dała, ponieważ posiada wysoki poziom trudności (dla gracza, który oczekuje odstresowania). Z powodu dróg i błędów z nimi związanych odbiłem się od tej gry u samego jej końca. Nie mogę dać niższej oceny niż 7, bo to najlepszy tytuł jest jeśli chodzi o ten gatunek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones