PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608122}
7,6 2 481
ocen
7,6 10 1 2481
Colin McRae: DiRT 2
powrót do forum gry Colin McRae: DiRT 2

realizm w grze

ocenił(a) grę na 9

Jak dla mnie to realizm jest na bardzo wysokim poziomie w grze. Bardzo mi sie podoba równiez opcja " retrospekcje" dzieki której można "cofnąć się w czasie". Jedynyne czego brak to brak możliwośći modyfikacji oraz podkrecania samochodów ale widocznie twórcom o to chodziło, by nie robic podobizny pod tym wzgledem do np. NFS. 9/10

ocenił(a) grę na 6
zmijek69

szkoda tylko, że powtarzalna jak cholera. twórcy bez końca każą nam jeździć po tych samych torach, co szybko staje się nudne. gdyby nie to, byłoby idealnie.

zmijek69

Ta gra nie jest realistyczna i raczej nigdy nie miała być, To raczej świetne połączenie arcade z symulacją z naciskiem na to pierwsze :) Całość wyszła znakomicie i mi model jazdy sprawiał niezwykle dużo frajdy. Najlepsze były oczywiście rajdy i odcinki specjalne, bo wyścigi buggy itp. to trochę nieporozumienie.

ocenił(a) grę na 10
jack19

To na pewno nie symulacja jak RBR, ale wciąga i gra się w nią bardzo przyjemnie i nie sposób się znudzić gdy bierzesz za każdym razem inny wóz. To były moje najlepiej zainwestowane pieniądze w grę nie licząc Paradisa i TDU.

użytkownik usunięty
HEMI_Mopar

A do tego grafika wciąż imponująca ;)

ocenił(a) grę na 7
jack19

Jak to nie jest realistyczna? Model zniszczeń np. jest bardzo realistyczny.

lostek815

Chodziło o realistyczność modelu jazdy... model zniszczeń to inna działka. Burnout: Paradise też ma dobry model zniszczeń, ale nikt nie nazywa tej gry realistyczną.

ocenił(a) grę na 10
zmijek69

Gra jest bardzo realistyczna, moim zdaniem, ale mogli dodać coś w stylu zaczynania od zera do bohatera, zdobywanie sponsorów i dowolne malowanie auta.

ocenił(a) grę na 10
Tymonello

no to by było dobre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones