PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608121}
7,3 1 427
ocen
7,3 10 1 1427
Colin McRae: DiRT
powrót do forum gry Colin McRae: DiRT

Chciałem przetestować multiplayer, więc wchodzę w odpowiedni tryb, wybieram grę przez sieć i wyskakuje abym wpisał użytkownika i hasło. Rozumiem, że tam się to zakłada bo przecież nigdzie wcześniej nic wpisywać nie musiałem. No wiec wpisuję sobie wymyśloną nazwę użytkownika i hasło i wyskakuje mi napis, że nie można połączyć z serwerem i żebym sprawdził połączenie z netem albo wpisał inną nazwę użytkownika. No to sprawdzam - net jest, a użytkowników wpisywałem tak różnych i tak dziwnych, że nie jest możliwe aby wszyscy byli zajęci. Więc czemu nie działa? Co zrobić?

ocenił(a) grę na 7
lostek815

Sporo czasu minęło, może udało Ci się rozwiązać ten problem, ale na przyszłość polecam najpierw się zarejestrować, a potem logować - bo tak to zabrzmiało z Twojego opisu, bez obrazy. :P

ocenił(a) grę na 8
Voytash89

No dobra, ale gdzie się mam zarejestrować, skoro tam tylko do logowania jest opcja? A strony oficjalnej nie ma bo zamienili na Facebooka...

ocenił(a) grę na 7
lostek815

Myślę, że w sumie problem może być gdzie indziej: wnikać i pytać nie będę, ale czy aby na pewno masz oryginalną kopię gry? Bez odbioru. ;)

ocenił(a) grę na 8
Voytash89

Tak, oczywiście, że mam oryginalną grę. W tym momencie to się nawet urażony poczułem bo kupuję oryginalne gry, filmy, muzykę i programy komputerowe. Ale mniejsza z tym. Nie rozumiem po co się odezwałeś skoro nie chcesz/nie potrafisz mi pomóc. Wiesz gdzie się zarejestrować czy nie? A może w ogóle sam nigdy nie grałeś w multiplayer w tej grze, a jedynie próbujesz się wymądrzać. Mi to się po prostu wydaje, że ta gra już nie ma multiplayera i dlatego to nie działa. W sensie nie jest już wspierany.

ocenił(a) grę na 8
Voytash89

Zresztą wystarczyło żebyś zajrzał do tego: http://www.filmweb.pl/videogame/Colin+McRae%3A+DiRT-2007-608121/discussion/Probl em.,1788274 albo do tego: http://www.filmweb.pl/videogame/Colin+McRae%3A+DiRT-2007-608121/discussion/DIRT+ za+10+z%C5%82.,1696576 tematu i wiedziałbyś, że mam grę oryginalną. :P A obydwa te tematy widać na profilu głównym gry, bez rozwijania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones