PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608118}
8,1 8 184
oceny
8,1 10 1 8184
Colin McRae Rally 2.0
powrót do forum gry Colin McRae Rally 2.0

Jakoś ta gra nie przemawia do mnie w dniu dzisiejszym. Model jazdy taki sobie. Nie daje mi radości. Może w dniu premiery CMR 2.0 to było coś ale pewnie z faktu, że to była jedna z pierwszych gier tego typu i nie miała za bardzo konkurencji.

Przejechałem jeden stage i se odpuściłem.

Słaba gra.

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Zgadzam .Niestety po latach widać, że jest to bardziej symulator wózka widłowego o zawyżonym stopniu trudności.

STAMiNA

Moim zdaniem dwójka lepiej przetrwała próbę czasu niż 3 i 4, które są po prostu okropne... Pomijam grafikę, mam na myśli grywalność, frajdę z jazdy.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Za trudne dla ciebie pewnie i odpuściłeś po jednej trasie.
Do dziś to najlepsza rajdówka. Nigdzie nie ma lepszego modelu jazdy dającego tyle satysfakcji.
Przez bardzo wiele lat wszyscy znajomi zagrywali się ten hicior.

returner

>Za trudne dla ciebie pewnie i odpuściłeś po jednej trasie.
Bez przesady. Nie dać sobie rady z pierwszym stagem? To dopiero początek więc nie jest jeszcze trudny. W Colinach poziom trudności narasta wraz z kolejnymi trasami.

Odpuściłem bo jakoś model jazdy mnie nie kręci.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Dla mnie model jazdy w tej części był najlepszy.
Potwierdza to też większość graczy, która miała przyjemność pogrywać dłużej w
każdą część tej serii. A ty po jednym przejechaniu się oceniasz grę i to po 13 latach od premiery.
Żenua.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Po latach kazda gra bedzie wydawala sie slaba w tamtych czasach byla ta gierka wspaniala

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones