PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611159}

Commandos 2: Ludzie odwagi

Commandos 2: Men of Courage
8,4 2 216
ocen
8,4 10 1 2216
Commandos 2: Ludzie odwagi
powrót do forum gry Commandos 2: Ludzie odwagi

Moze nie wiecie, ale jest przekoksany mod do tej gry. Nazwe macie w tytule, wystarczy wpisac w google. Mod zmienia czesc umiejetnosci komandosow czy ez dodaje nowe. Ponadto mozna pograc w niektore misje komandosami, ktorych wczesniej w nich nei bylo.

Felo74

Ponadto dodaje wszystkie misje z Beyond The Call of Duty. Najlepiej gra się na HARD, gdzie mapa jest czerwona od niemców :)

ocenił(a) grę na 10
martin_freeman

NIE wiesz przypadkiem czy da radę spolszczyć ten mod ?

ocenił(a) grę na 10
Felo74

NIE wiesz przypadkiem czy da radę spolszczyć ten mod ?

ocenił(a) grę na 10
killerek132

Nie mam pojęcia, ale aż tak trudno się nie jest domyślić o co biega w zadaniach. Masz pokazane na mapie gdzie co masz zrobić. Co byś chciał spolszczać? ;d

ocenił(a) grę na 10
Felo74

no niby tak, wiesz commandosa 2 przeszedłem pierwszy raz chyba w 2002 roku, więc znam gierkę na pamięć, tylko chodzi mi o te misje z commandos 3, bo tego nie przechodziłem ponieważ kumpel który pokazał mi commandosa powiedział że sterowanie jest pogmatfane :D nie wiedziałem jak to ująć ;) a w tym dodatku co ja jeszcze pobrałem są misje z 3 i jeszcze dodatkowa misja w Polsce.

ocenił(a) grę na 10
killerek132

No na te misje to bym za bardzo nie liczyl... tzn sa przekonwertowane ale narazie slabo. Moze kidys zrobia to lepiej, ale narazie to jest tam masa bledow. Zreszta sam sie przekonasz. Ja w tego moda gram i tak glownie ta normalna kampanie przerobiona. Na very hard to jest na prawde wyzwanie na wiele godzin przy niektorych misjach.

ocenił(a) grę na 8
Felo74

A gdzie się go instaluje,tzn.ściągam go i wklejam do folderu z grą?

ocenił(a) grę na 10
dominik9051

ht tp ://com mandos hq.net /c2dp_dloa ds.p hp - tu masz wszystko opisane, tylko usun spacje.

ocenił(a) grę na 10
Felo74

Hej. Czy jest potrzebna podstawowa wersja gry? Jeżeli tak, to czy może być to hd remaster czy potrzeba jednak oryginała z 2001? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones