PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724971}
4,5 84
oceny
4,5 10 1 84
Crackdown 3
powrót do forum gry Crackdown 3

Tytuł bardzo szybko się przechodzi, do skończenia w 2-3 dni przy dość intensywnym graniu. Na obecny czas, jest to jeden z pierwszych gier 2019 roku z niewykorzystanym potencjałem. Widać było że gra była ciułana kilka razy, wydaje mi się że tytuł od początku nie miał obranej jaką drogą ma podążać i to zgubiło ten tytuł, a przy okazji za bardzo tutaj kombinowano z MOCĄ CHMURY, a co ważniejsze MS miało od tego doświadczonego człowieka, który finalnie olał sprawę.
Mogli naprawdę zabłysnąć i grafika w cale nie jest tutaj najsłabszym ogniwem tej produkcji. Jest ona mocno średnia, bo jak na możliwości UE4 + Cellshading to można by to było zrobić lepiej. Ale uważam że jak na crapa na jakiego się szykował Crackdown 3 wyszło niezłe zaskoczenie, że gierka się jakoś wybroniła.
Wbrew pozorom gra coś sobą oferuję i w cale nie jest tak zła jak sądzili z góry niektórzy, ja też uważałem że wyjdzie słabiak a tymczasem mogę powiedzieć z ręką na sercu, że jest to mocny średniak. Czyli lepiej niż się spodziewałem ku mojemu zdziwieniu, jest kilka mocnych wad, ale gra ma też swoje dobre strony. Szkoda że tytuł tak archaiczny, w C1 grałem krótko bo kilka godzin ale nie było problemem dostrzec, że C3 to jego lepsza wersja. Może gdyby gra pojawiła się w 2013 no max 2015 to nie było by takiego hejtu na nią.

Wyszło jak wyszło, mogło być naprawdę gorzej.

https://www.youtube.com/watch?v=j6JRVjxzfjM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones