PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 10 819
ocen
8,2 10 1 10819
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

Ta gra nie powinna jeszcze wyjść, gram no (mocnym) PC a niestety sporo jest bugów, spadków płynności, crashów, tekstur doczytujących się tuż przed nosem.

A na konsolach jest ponoć gorzej.

Ta gra nie powinna jeszcze wyjść, aż strach pomyśleć w jakim stanie była w kwietniu

ocenił(a) grę na 10
Gameweb

E tam typowe, polskie marudzenie. "A na konsolach jest ponoć gorzej". Ponoć. Gram na PS4 i miałem może tylko jeden crash, który zaraz zaraportowałem. W tym przypadku mówimy o CDPR i można mieć pewność, że wszystkie te ""bugi itp" poprawią także warto je raportować. CD to firma, która słucha graczy także każdy zgłoszony "bug" czy cokolwiek tam masz (bo u mnie jest ich prawie brak czy są niezauważalne) będzie poprawiony. W moim przypadku (PS4) oprócz tego jednego crasha (i to tylko raz mi się przydarzył, drugi raz jak byłem w tym samym miejscu gry już nie wystąpił) nie widzę żadnych problemów. Historia w grze jest tak wciągająca, postacie tak wiarygodne + świetne otoczenie, że rekompensują wszelkie "niedogodności", których prawdę mówiąc prawie nie widać. Jak dla mnie wszystko jest ekstra, a będzie jeszcze lepiej (dla tych, którzy tak bardzo narzekają na rzekome bugi) jak wprowadzone zostaną poprawki, a wprowadzone będą na pewno.

ocenił(a) grę na 7
FanArtZone

na base PS4?? chyba lubisz grać w 16fps LOL Ja będę zapuszczał na moim series X, a i tak myślę że to może być za słaby sprzęt na Cyber, przynajmniej do next genowej łatki zaplanowanej na połowę 2021

ocenił(a) grę na 9
raffalsky

Wyzywasz kogoś że ma gorszy sprzęt przecież nie każdy musi mieć nowego xboxa albo playstation

ocenił(a) grę na 7
Mateusz_Pytlinski

nie wyzywam nikogo koleżko, tylko stiwerdzam fakt, fuszera jaką odwalił CDPR na konsolach, głównie odchodzących generacji to jakaś masakra, i lepiej by zrobili gdyby wydali to na wersje Pro wzwyż

ocenił(a) grę na 10
raffalsky

Edit: Jednak to bylo ps4pro :d konsola mojego brata, nie znam sie az tak na tym myslalem, ze ps4 to ps4, a jednak to bylo ps4pro :D Czemu na filmwebie nie ma opcji edycji komentarzy? wtf

FanArtZone

Ja gram na PS4 Slim i klatkaż potrafi irytować. A nie jestem z tych co to grają tylko w 60fps albo wcale. Miejscami zdarza się pokaz slajdów. I ktoś się może przyczepić, że "konsola huehue nie oczekuj cudów" ale ta gra powstawała z myślą o generacji PS4/XOne, więc można by oczekiwać dopracowanego produktu.

Na szczęście jakiś poważniejszych glitchy uniemożliwiających rozgrywkę nie uświadczyłem.

ocenił(a) grę na 10
Johanesburg

Liczę na to, że poprawią blędy i wszystko będzie za jakiś czas dla każdego gładko chodzić. Samo night city, rozgrywka i przede wszystkim historia jest super takze tylko kwestia czasu az bedzie tylko lepiej.

ocenił(a) grę na 10
Johanesburg

Edit: Jednak to bylo ps4pro :d konsola mojego brata, nie znam sie az tak na tym myslalem, ze ps4 to ps4, a jednak to bylo ps4pro :D Czemu na filmwebie nie ma opcji edycji komentarzy? wtf

ocenił(a) grę na 7
FanArtZone

To nie jest "typowo polskie czepialstwo". Kupujesz produkt i chcesz żeby działał poprawnie, tak jak zapowiadano. Szczególnie, że premiera była przekładana 2 razy i każdy spodziewał się, że gra prawdopodobnie nie zadebiutuje w grudniu. CDPR wypuścili grę więc można było pomyśleć "musi już działać na tyle dobrze, skoro postanowili ją wydać".
Tak niestety nie jest.

Owszem fabuła i postaci w dużej mierze rekompensują liczne błędy i niedoróbki, ale nie powinno się na to przymykać oczu. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy zostanie wszystko załatane.

ocenił(a) grę na 10
piraty

Ile minęlo dni od premiery? Dwa? Wczoraj czy dzisiaj wypuścili hotfixa i jak do tej pory nie miałem ani jednego crashu czy buga.. także ja osobiście nie mam na co narzekać. Widać, że ekipa pracuje nad poprawkami i z czasem (raczej przesadzasz z tymi miesiącami) wszystko będzie ideolo.

ocenił(a) grę na 9
FanArtZone

Redzi polecieli sobie w kulki, jeszcze w listopadzie zapowiadali, że wersje na bazowe PS4 i Xbox One S nie będą traktowane po macoszemu i że będzie to "ukoronowanie odchodzącej generacji".

Gdyby od początku mówili "słuchajcie, gra jest duża i wymagająca, bardziej pomyślana o dobrych PC i nowych konsolach, będzie również wersja na PS4 i Xboxa One ale nie będzie to doświadcznie takie o jakim myśleliśmy". Wtedy ok, masz świadomość że gra działa "poprawnie" na PS5/XSX, a jak nie masz to możesz ewentualnie kupić wersję na PS4/X1 ale wiesz, że będą kompromisy. Spore.

Główny zarzut jest wprowadzanie w błąd ludzi, którzy wydali 269zł na coś co działa jak produkt bethesdy

ocenił(a) grę na 10
Kvasu

Pewnie mieli dobre chęci, a wyszło tak jak mówisz. Ale jest to też swojego rodzaju eksperyment i nikt do tej pory nie zrobił tak ogromnej open world gry. Jakieś tam błędy były do przewidzenia. Ważne, że pracują nad ich poprawą, a nie mają w d. :)

ocenił(a) grę na 10
Kvasu

edit: nie ma co porównywać ich do takiego g. jak bethesda, cmon...

FanArtZone

Ja na mojej konfiguracji PC miałem wspomnienia ze skyrima ;d
Najbardziej wkurza mnie framerate (a gram w 1080p), oraz okrutnie późno doczytujące się tekstury. Wiem, że gra jest duża, ale mimo wszystko nie wypuszcza się produktu w takim stanie

ocenił(a) grę na 10
Vertigo_effect

Moze masz za wysoko ustawiona grafike w rozgrywce na Twoj komputer? Ja na mim lapku (tak, gram na lapku, ten ps4pro o ktorym pisalem nalezy do mojego brachola) musialem zmniejszyc ustawienia z wysokich na srednie i wszystko ladnie smiga, grafika tez jest ekstra. Co prawda nie widzialem tej gry na wymaksowanych ustawieniach, takze nie mam porownania ale i tak jestem zadowolony :D

ocenił(a) grę na 2
FanArtZone

Przecież na PS4 gra jest ledwo grywalna :)

ocenił(a) grę na 10
Laura_N

Na bazowym? Ja gram na PS4 pro i muszę przyznać, że jest dobrze (jasne, nie jest tak jak na RTX3080 ale raczej tego bym się nie spodziewał)

ocenił(a) grę na 2
Hemi1

Tak, zwykłe PS4 to tragedia na ten moment a nie sądzę by wiele się zmieniło mimo zapewnień twórców. Nie widziałam jeszcze na tej konsoli gry która byłaby tak brzydka i jednocześnie tak źle działała (oczywiście mówię o tytułach AAA). Rozumiem gdyby była ładna i przez to działała jak działa, ale w wielu miejscach tekstury przypominają mi czasy gdy używałam x360. Do tego materializujące się po dobrych kilku sekundach obiekty, pojazdy, postaci...
Nie spodziewałam się cudów, wiem że sprzęt jest wiekowy i do tej pory nie zdarzyło mi się narzekać ani na oprawę graficzną ani na wydajność przy żadnym tytule ale to co dostałam za tą cenę to rozbój w biały dzień. Może i CDPR są jednymi z lepszych w branży jeśli chodzi o pisanie fabuły, postaci czy questów ale jeśli idzie o technikalia to są lata świetlne za Rockstarem czy Naughty Dog.

ocenił(a) grę na 10
Laura_N

Edit: Jednak to bylo ps4pro :d konsola mojego brata, nie znam sie az tak na tym myslalem, ze ps4 to ps4, a jednak to bylo ps4pro :D Czemu na filmwebie nie ma opcji edycji komentarzy? wtf

ocenił(a) grę na 9
Gameweb

to już zależy czy oceniasz gre po jakości rozgrywki-open world, dialogi, fabuła, czy po jakości dotychczasowego wykonania. Uważam, że co do pierwszego nie można mieć zastrzeżeń, a jak bugi są na tyle przeszkadzajace, że nie da się grać to trzeba poczekać na patche

ocenił(a) grę na 10
Gameweb

ja gram na PS4pro i nie mam żadnych problemów.

Gameweb

ograłem na PS4. Na ten moment zasługuje na 5. Z dobrego serca i w założeniu, że kiedyś będzie można się tym światem NC faktycznie nacieszyć - 7.

ocenił(a) grę na 10
Gameweb

Gram na PS4 Pro i przyznam, że jest dobrze. Nie idealnie, ale nie odczułem, że byłoby gorzej niż w innych dużych tytułach zaraz po premierze.
Gra trzyma te 30 fps nawet przy intensywnych momentach, spadki zdarzają się, ale są raczej sporadyczne.

Zdarza się, że tekstury wczytują się z opóźnieniem co trochę psuje immersję, ale podobne problemy miał choćby Fallen Order na PS4 pro, a była mniej wymagająca.

Jeżeli masz PS4 pro, ale naczytałeś się opinii o wersji na konsolę Sony, nie bój się. Jest dobrze, a mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej po patchach.

ocenił(a) grę na 10
Hemi1

Dokladnie. Tez testowalem na ps4pro i jest dobrze, po hotfixie zero crashow i wszystko ladndie smiga.

ocenił(a) grę na 6
Gameweb

Ja gram na PC, procek i grafika AMD i powiedziałbym, że jest tak sobie

ocenił(a) grę na 9
Gameweb

Ja gram na high bez rtx i jakoś na płynność nie narzekam. Gra ani razu nie wywaliła się do pulpitu. Glicze są ale raczej śmieszne niż utrudniające grę. Mam 60+ godzin.

ocenił(a) grę na 10
Gameweb

Gram na PS4 pierwszej generacji. Mam już 120 godzin. Błędy się zdarzały ale tragedii nie było. Nawet bez łatek gra była w pełni grywalna. Mam nawet film z patha 1.2 mogę udostępnić na YT.

ocenił(a) grę na 5
Gameweb

niestety, nie ma 5min bez jakiegoś buga, zawiedli na całej linii, nawet świetna fabuła nie ratuje tego. czekamy na prawdziwą premierę bez bugów, może za rok?

ocenił(a) grę na 4
Gameweb

Ta gra to Katastrofa gram na xbox series x i ta gra jest niegrywalna nie ma 5min bez jakiegoś buga sciny dramat 4/10 wyje.. 270 zł w błoto mam cyfre a reklamacja tej gry to komedia numer dwa nie kupowac tego padła na konsole nie wiem jak jest na pc ale na konsole ps5 xbox series x to jest niegrywalne

emtecc

O fakt. Obiecali refundację kosztów, trzeba bylo tylko wysłać dowód zakupu. Mój mąż sfotografował samego siebie przy pudełku, z paragonem - odpisali, że dowody są niewystarczające :D i jak tu żyć. Tyle kasy.

Gameweb

Wybaczam wszystkie glicze i bugi.Gram na xbox series x z łatka 1.06 jest ok.Dla mnie to arcydzieło. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. To już nie jest gra video to interaktywny film który wciąga. Cyberpunk pobił wszystko w co do tej pory grałem nawet Wieśka. Rozmach Night city jest potężny. Dobra robota.

ocenił(a) grę na 5
Gameweb

Ja gram na GeForce NOW na Ultra z RTX 50-60FPS... 25pln. Nawet jakbym miał nową grafikę itp. to wole dać 25pln i nie zużywać własnych podzespołów. Bugi to jedno, da się je przeżyć, choć jest sporo blokujących postęp. Ale nie mogę... i nie daruję tym ch***ą z CDPR że tak wykastrowali grę względem tego co zapowiadali. Poza fabułą (która i tak została obcięta) nie ma tutaj nic do robienia. Widać że na sam koniec cieli i to tępym nożem, bele by wyszła. Stracili moje zaufanie i raczej nigdy nie kupie ich gry w ciemno. Ilość KŁAMST które pchali do klientów z pełną premedytacją podpada pod kryminał!

Gameweb

Gram na X Box One i stwierdzam ze gra ma swietna muzyke oraz fabule ktora mnie naprawde wciagnela. Moge wybaczyc drobne bugi. Co najbardziej denerwuje jest fakt ze gra dosyc czesto sie zawiesza oraz ma crash. To jest akurat nie wybaczalne.
Mam nadzieje ze zostanie to wszystko z czasem poprawione.

Gameweb

Cóż... owszem, nie jest dobrze. My zakupiliśmy wersję na PS4 i panie dzieju, tragedia. Masa błędów i innych niedopracowań. Gra sama w sobie mega ciekawa, ale za wcześnie wyszła.

ocenił(a) grę na 7
Gameweb

Na konsoli jest masakra. Skończyłem na siłę główny wątek, a resztę gry oduściłem, bo klatkuje masakrycznie i w dodatku wygląda tragicznie i fizyka jest tragiczna. Jedyna świetna rzecz to klimat i fabuła, a reszta rzeczy jest totalnie skopana.

ocenił(a) grę na 8
Gameweb

Do póki nie grałem na ulepszonej wersji Xboxie starej generacji to nie było aż tyle błędów i bugów, ile teraz doświadczam na PS5.... Nie tego spodziewałem się po najnowszej konsoli Sony. Znaczy, nie ze to wina Sony, a bardziej CD Projekt

ocenił(a) grę na 8
Gameweb

Ja przechodziłem finał jakieś 10 dni temu i kilkukrotnie mnie w nim wywaliło z gry. Więc po wielu aktualizacjach nie jest jakoś super. Znaczy z gry mnie w ogóle nie wywala, ale widocznie finał kieruje się swoimi zasadami.

ocenił(a) grę na 5
Gameweb

Nawet pomijając bugi, brak AI, samochody jeżdżące po niewidzialnych szynach jak tramwaje, brak pościgów policyjnych, denny system lootu i kłamanie w żywe oczy przez CDP to ta gra jest mocno średnia, totalny niewypał. Uprzedzając osoby z małym IQ: grę przeszedłem w ciągu tygodnia od premiery na PC (GeForce RTX 2080 Ti)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones