PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 11 073
oceny
8,2 10 1 11073
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

Moja ocena

ocenił(a) grę na 7

Grę oceniłem na 7. Pomysł, fabuła i misje są bardzo dobre, natomiast realizacja już nie do końca. Nie podobał mi się fakt, że obraz jest z pierwszej osoby. Uważam, że w tego typu rozgrywce o wiele bardziej sprawdziłaby się kamera z trzeciej osoby. Twórcy gry mogliby chociaż umożliwić taki wybór graczowi. Drugim aspektem jest dynamika gry. Akcja dzieje się w przyszłości, jest środek dnia a na ulicach przejeżdża jeden samochód na 5 minut. W tak ogromnej metropolii ruch drogowy powinien być bardzo mocno wzmożony. Co do grafiki wyszło mocno średnio. Sporo gier, które wyszły wcześniej posiadają grafikę na dużo wyższym poziomie. Cyberpunk 2077 miał szansę stać się grą kultową jak Wiedźmin ale coś tu w tym wypadku mocno nie "pykło". Pomysł ok ale zawiodła część techniczna. Szkoda.

ocenił(a) grę na 10
hupcio

Jedna z najlepszych gier ostatnich 10 lat

ocenił(a) grę na 8
hupcio

Dla mnie to bardzo dobra gra i jak najbardziej "pykło". Niestety stała się ofiarą narzekań i wyśmiewań przez swój fatalny start (pewnie słusznie). Niedługo wychodzi dodatek Phantom Liberty i nie mogę się doczekać, aż zagram jeszcze raz, od początku, tym razem podejmując inne decyzje. A warto zaznaczyć, że zazwyczaj nie robię re-runów. Nie gram za często, około dwie gry w roku (teraz będzie BG III i właśnie dodatek do Cyberpunka), ale świat, dobre historie i fabuła mnie totalnie kupuje.
Wdzięczna byłam także, że idzie na moim już nie najnowszym PC (zagrałam sporo po premierze, więc już w połataną wersję). Dla mnie Witcher i Cyberpunk stoją na podobnym (najwyższym) poziomie. Warto być graczem, dla takich historii :)

ocenił(a) grę na 10
hupcio

Graficznie średnio? Z rtx Overdrive to najpiękniejsza gra na rynku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones