PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 11 073
oceny
8,2 10 1 11073
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

Jedyna zaleta to grafika, którą mogą cieszyć się wyłącznie wybrańcy, ponieważ takie ma wymagania. Fabuła jest o kant du-py i nie słuchajcie gówniarzy, którzy nie mają żadnego doświadczenie w grach tego typy i nie pamiętają czasów Max Payne'a etc. Interfejs jest okropny, bardzo często będą zdarzać się sytuacje, gdzie kliknie coś czego nie chcieliście kliknąć, ponieważ okienka się nakładają, albo ten sam symbol ma kilka różnych zadań. Fizyka walki ssie, fizyka jazdy ssie, nie można "podnieść" rzeczy, NPC'ki mają postawę krzyża. Licza buggów jest nieskończona i ludzie którzy twierdzą, że ta gra będzie spoko za rok lub dwa, nie znają historii podobnych produkcji. A na domiar złego na horyzoncie "majaczy" multiplayer, który urwie wam d... z girami. Róbcie co chcecie, ale tych co mają własny rozum i nie dadzą sobie wmówić korporacyjnemu ś...., że czarne jest białe, odradzam tą produkcję. CDPR poddarł sobie d... Wiedźminem.

ocenił(a) grę na 10
derro

szczerze to jedna z najlepszych gier w moim zyciu (mam 35 lat). ale ja skupiam sie glownie na fabule. Najwazniejsza jest atmosfera nie fizyka pojazdow.

ocenił(a) grę na 9
grzegorz_marecik

Dokładnie tak. Mam ponad 40 lat, ograłam już w sumie blisko sto tytułów i już dawno przy żadnym, tak się dobrze nie bawiłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones