PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656008}
8,2 11 098
ocen
8,2 10 1 11098
Cyberpunk 2077
powrót do forum gry Cyberpunk 2077

najważniejszy cel dla nich to Cyberpunkiem zadowolić wszystkie mniejszości seksualne i SJW. Naprawdę to jest chore, nie ma wywiadu w którym by się nie chwalili, że w grze będzie można w odbyt. To już nie to samo studio co kiedys, również można to wywnioskować po tej ostatniej kapitulacji na twitterze gdzie przepraszali urażonego transwestytę. Co do samego gameplayu, wygląda to... średnio? Po bombastycznych reakcjach dziennikarzy spodziewałem się gry, która zrewolucjonizuje rynek gier a dostaliśmy połączenie Deus EX, GTA i Borderlands w przeciętnej oprawie wizualnej. Mocny zawód.

DaveDovah1993

W kreatorze psotaci do wyboru sa dwie klasyczne plci. Widzisz tam gdzies plec xyz, transa albo hermafrodyte? Tak CDPR bardzo boi sie lewakow https://www.resetera.com/threads/cyberpunk-2077-twitter-account-makes-transphobi c-joke-read-op.63305/ Za przeproszeniem nie kracz.

No faktycznie, to samo co GTA. Jedyne podpobienstwo jakie tu widac to Deus Ex. Pokaz mi w Gta cyberwszczepy wplywajace na rozgrywke, uzywki dajace specjalnej zdolnosci, ostrze w rekach czy robo pajaczka towarzysza ... Robia gre w seetingu cybperunkowym, a nie po raz kolejny fantasy i juz za to naleza im sie duze brawa. Fantasy jest jedna z najbardziej wyeskapolatowanych juz w sytematach rpg konwnecjach.Sa tesy, gothici, dark solus,arcanum, icewind dale, torment, baldurs gate, neverwinter, dark messiah itd. Tymczasem cyberpunk z głośnymi, ważnymi historycznie tytułami rpgi to w sumie tak na szybko kojarzac deus ex, shadowrun i nic więcej? To nie tylko kwestia seetingu ale tez wplywu na rozgrywke- patrz wyzej.

Fallouty tez w czasach dwóch pierwszych odsłon były czymś innym, nietuzinkowym, o oryginalnej estetyce, a osiągnął spory sukces. Tego samego zycze 2077. Tym bardziej, ze estetyka tego świata sama z siebie nasuwa brutalność, ciekawe zagadnienia mające jakieś zakorzenienie w rzeczywistości. Tymczasem fantasy to większości bajeczki o ratowaniu świata, które nie mają nawet nic ciekawego do powiedzenia- ta głębia skyrima- i tylko nieliczne z gatunku mają jakąś dorosłość ala Wiedźmin, ale to nie wynika z ram samego gatunku, a raczej jego przefiltrowania, przez realia prawdziwego życia.

Grafika nie jest zla, jest ladna, chociaz nie wybitna. Wiesiek 3 dawal rade ze swoja kreacja wizualna pomimo downgradeu, tutaj bedzie pewnie podobnie.

Co do gampelayu. No a przepraszam dziki hunt mial jakis szczegolnie wybitny? Masa powtarzalnych mechanik, jak uzywanie zmyslow, czy srednia walka. Mysle, ze cyberpunk bedzie juz ciekawszy przez system cyberwszepow, a poza tym cdpy udowadniaja, ze ich gry stoja przede wszystkim wciagajaca historia, a mechaniki sa po prostu oku.

Wszedzie sie jaraja, ale w naszym pieknym kraju ludziom wlacza sie tryb auto masochizmu i gnojenia

PanNikt_fw

Też mnie śmieszą noobki które widzą podobieństwo do GTA xD Bo samochodem po ulicach można pojeździć xD

DaveDovah1993

Jak dla ciebie to wygląda średnio to co wygląda zajebiście? Bo jak dla mnie gameplay Cyberpunku 2077 wygląda jak gra przyszłości...
GTA ? Gdzie tam widzisz GTA? Bo można autem pojeździć? xD Deus Ex? No szkoda żeby nie było podobne do Deus Exa. Obie gry wywodzą się z nurtu cyberpunka... więc siłą rzeczy jakieś elementy będą wspólne. Tylko taka różnica że Deus Ex (obojętnie która część) to 1/10 gry Redów jeśli chodzi o zawartość i możliwości. Grafika średnia? To która gra w nowoczesnym otwartym świecie bez żadnych ekranów ładowania ma lepszą? Czekam na tytuły. Podawaj. Grafika powala po prostu ilością szczegółów a fizyka i destrukcja otoczenia wgniata w fotel po prostu. Gdyby Redzi chcieli to by wpakowali wszędzie jeszcze więcej polygonów gdzie się da i wszystko by wyglądało jeszcze lepiej tylko jest taki problem który się nazywa konsole. A to był gameplay skrojony pod obecny sprzęt. Wersja np na PS5 będzie jeszcze lepiej wyglądać. Wydaje mi się że masz jakieś nieziemskie wymagania, szukasz jakiegoś świętego Graala gier.. Obecnie oprócz RDR2 nie widać na horyzoncie bardziej wypasionej gry.

A co do mniejszości seksualnych to się zgadzam :)

DaveDovah1993

"Cyberpunkiem zadowolić wszystkie mniejszości seksualne i SJW. Naprawdę to jest chore"
Ło nie... W tej grze mogom być geje i lesbijki. Halyna trzymaj mnie bo nie wytrzymie. Co się w tym XXI wieku porobiło, już polacy promujo horoby psyhiczne...
Tak na serio to co ci przeszkadza? Będziesz miał wybór, nie będziesz zmuszany to stosunków homoseksualnych. Co w tym złego, że gra chce aby każdy mógł się w niej odnaleźć?

"dostaliśmy połączenie Deus EX, GTA i Borderlands"
Wiesz, że istnieje coś takiego jak inspiracja? Co ty byś chciał nowego? Co by się w niej musiało znajdować aby nie zżynała z innych gier? DaveDovah1993 Proszę powiedz mi swoją super oryginalną i nie zżynającą z żadnej powstałej gry wizje cyberpunka.

DaveDovah1993

Również to zauważyłem, zwolnili nawet pracownika odpowiedzialnego za tego tweeta ;/ Już żartować nawet nie można w tych chorych czasach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones