PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775524}

Danganronpa V3: Killing Harmony

New Danganronpa V3: Minna no Koroshiai Shingakki
8,2 247
ocen
8,2 10 1 247
Danganronpa V3: Killing Harmony
powrót do forum gry Danganronpa V3: Killing Harmony

Zbyt dużo irytujących postaci moim zdaniem,ciężko mi znieść Himiko ,Tenko,Angie ,Gonta,Miu... W poprzednich częściach wszystkich uwielbiałem ,każdą ekipę :( Tutaj ciągle się wyzywają albo gadają monotematyczne bzdury.Ode mnie 7 ,to nie poziom DR 2.

ocenił(a) grę na 10
kamil665544

Odebrałam NDRV3 wręcz przeciwnie - w DR1 nie miałam ani jednej ulubionej postaci i lubiłam pojedyncze z nich, w DR2 było sporo które lubiłam/kochałam, ale połowa z nich była mi kompletnie obojętna, albo nawet irytowała mnie. Dopiero w NDRV3 pokochałam prawie wszystkie postacie (zwłaszcza Kokichiego!) - poza Miu (ale nawet nie znosząc ją, uznaję ją za ciekawą postać) i Himiko, Kirumi oraz może Kiibo, którzy byli mi obojętni. Postacie plus fabuła sprawiły, że to moja ulubiona część DR. Jedyną wadą jest to, że w SDR2 triale trzymały w sumie trochę wyższy poziom - w NDRV3 nadal były świetne, ale dwa/trzy z nich wydawały mi się nieco za łatwe i nie zawsze byłam przekonana co do motywów morderstw (choć możliwe, iż to wina raczej posiadania odmiennych poglądów niż te konkretne postacie niż samych motywów).
9,5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones