7,2 170
ocen
7,2 10 170
51
chce zagrać
{"type":"film","id":726197,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Dead+or+Alive+5%3A+Last+Round-2015-726197/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Dead or Alive 5: Last Round
 • frycek49 ocenił(a) tę grę na: 9

  Super, oby Tecmo zrobiło grywalny port, bo chcę to zagrać. Kupię w dniu premiery.

 • Damar3478 ocenił(a) tę grę na: 10

  frycek49 Ja też to kupię. Tyle lat czekałem i się doczekałem. Mam nadzieję, że będzie wersja pudełkowa

 • frycek49 ocenił(a) tę grę na: 9

  Damar3478 No fajnie by było tylko wymagania trochę spore jak na bijatykę mają być 4 gb ramu, procek core i5 3,2 ghz. Boję się że z optymalizacją kiepsko będzie.

 • Damar3478 ocenił(a) tę grę na: 10

  frycek49 Wtedy będzie to najlepszy pretekst by ulepszyć sprzęt ;) Ja do tej pory musiałem się zadowolić tylko Dead or Alive z emulatora na ps1 i Dead or Alive online (dopóki były serwery). Mnie też te wymagania przeraziły, ale nie zniechęciły bo i tak to kupię, choćby nie wiem co. Już się nie mogę doczekać, żeby zagrać najładniejszymi wojowniczkami w historii.

 • frycek49 ocenił(a) tę grę na: 9

  Damar3478 Ja też, już dałem do ulepszania komputer wczoraj. Ale wiadomo rynek PC rządzi się innymi prawami, tu niema tak że kupujesz sprzęt i prze 10 lat masz spokój, a nie wszystkich stać na ciągłe ulepszanie sprzętu, pamiętajmy też że konkurencja nie śpi w najbliższym czasie wyjdą nowe Blaz Blue i Mortal Kombat jeśli te będą mieć niższe wymagania to odbiorą twórcom DOA zbyt. Ale zobaczymy bo te wymagania to w sumie wstępne są. Może będzie jak ze Skyrimam, który chodził w wysokich detalach na kompach niewiele przekraczających minimalne.

 • Damar3478 ocenił(a) tę grę na: 10

  frycek49 Ja niestety nie mam konsoli a nie opłaca mi się jej kupować tylko dla DoA i Tekkena. Szczerze mówiąc, nie wiem jak będzie mi chodzić DoA, mój sprzęt ma kilka latek. Street Fighter chodzi płynnie, ale tutaj jestem pewien, że tak nie będzie. Ulepszenie mojego sprzętu też by dużo wyniosło, bo to taki głupi okres, że wymiana jednej części mało co da, najlepiej by było kupić nowy PC. Te wymagania na pewno są zawyżone. Wszystko zależy od optymalizacji. Może być tak dobra jak w Street Fighterze, albo tak zła jak w Naruto. Akurat nigdy nie przepadałem za Mortalem, a BlazBlue nie powinno mieć wielkich wymagań przy animowej grafice. Na razie czekam na DoA, wersję pudełkową ;)

 • frycek49 ocenił(a) tę grę na: 9

  Damar3478 Racja, pozostaje trzymać kciuki a co będzie sobaczymy.