7,2 170
ocen
7,2 10 170
51
chce zagrać
{"type":"film","id":726197,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Dead+or+Alive+5%3A+Last+Round-2015-726197/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Dead or Alive 5: Last Round
 • frycek49 ocenił(a) tę grę na: 9

  Super gierka, co prawda wersja pc jest nieco okrojona ale mi to nie przeszkadza. Gra znakomicie zoptymalizowana. Chodzi płynnie nawet na sprzęcie nie spełniającym wymagań. Gram laptopie Acer aspire V3-571G i gra chodzi bardzo płynnie. System walki znakomicie zaprojektowany, animacje świetne. Sterowanie również dobre inne niż w większości bijatyk na pc, ale wygodne można się do niego przyzwyczaić. Strzałki - ruch, l - kopniak, k - pięść - O mocne uderzenie lub kopniak M - rzut. Na prawdę gra się bardzo dobrze i wygodnie. Warto sięgnąć po gierkę.

 • Damar3478 ocenił(a) tę grę na: 10

  frycek49 Ja też mam ^^ Super działa, rzeczywiście postarali się z tą optymalizacją. Na moim rocznym laptopie działa bezbłędnie, bez żadnego zacięcia. Teraz tylko muszę nauczyć się grać Honoką ;)

 • frycek49 ocenił(a) tę grę na: 9

  Damar3478 Ale ciekawie to zrobili bo gra używa więcej procesora niż innych podzespołów

 • Damar3478 ocenił(a) tę grę na: 10

  frycek49 Heh, nawet o tym nie wiedziałem. Wiem, że mniej laptop mi się grzeje niż przy Street Fighterze.

 • frycek49 ocenił(a) tę grę na: 9

  Damar3478 Sprawdź zużycie i dotknij ręka tam gdzie masz procesor a potem kartę grafiki.

 • Hishoka ocenił(a) tę grę na: 8

  frycek49 A napiszesz z czego wersja PC jest okrojona? Bo jestem ciekaw a nie grałem w inne wersje niż PC

 • frycek49 ocenił(a) tę grę na: 9

  Hishoka Z nie których efektów graficznych (których i tak bym nie zobaczył bo mam za słabego kompa) i paru aren

 • Damar3478 ocenił(a) tę grę na: 10

  Hishoka Może brak dodatkowych kostiumów, których i tak jest pełno w podstawowej wersji, więc w sumie nie ma czym się martwić. Najważniejsze, że w końcu jest na PC, a i ja też nie miałem okazji wcześniej w to zagrać.

 • Hishoka ocenił(a) tę grę na: 8

  Damar3478 Też myślę że takie "okrojenie" jest do przyjęcia ba nawet nie ma co się nim przejmować :)

 • Marieka ocenił(a) tę grę na: 6

  Damar3478 Właśnie sobie w to gram, też grałem w DOA na emu ps1 i żałowałem że nie ma tego na pc, a tu wreszcie jest, ale nie rozumiem co oznacza taka półokrągła strzałka, jak mam ją wykonać?

 • Damar3478 ocenił(a) tę grę na: 10

  Marieka Te ćwiartki, półokręgi na gałce od pada to techniki ze Street Fighterów. Jeżeli grasz na klawiaturze to żeby zrobić taki półokrąg musisz płynnie oddać ten ruch gałki czyli jeśli np strzałka jest w lewo to naciskasz po kolei:strzałka w prawo, w dół, lewo (nie naraz, tylko kończąc naciskanie strzałki w prawo naciskasz strzałkę w dół itd.) i kończąc naciskanie strzałki ostatniej naciskasz przycisk ciosu. Ciężko mi Ci to tak wytłumaczyć na odległość. Chodzi o płynność i oddanie tego ruchu na gałce. Nie wiem czy pomogłem ale się starałem :)

 • Marieka ocenił(a) tę grę na: 6

  Damar3478 Dzięki, już jakoś wczoraj doszłem do tego :)