PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726197}
7,1 185
ocen
7,1 10 1 185
Dead or Alive 5: Last Round
powrót do forum gry Dead or Alive 5: Last Round

Mam już

ocenił(a) grę na 9

Super gierka, co prawda wersja pc jest nieco okrojona ale mi to nie przeszkadza. Gra znakomicie zoptymalizowana. Chodzi płynnie nawet na sprzęcie nie spełniającym wymagań. Gram laptopie Acer aspire V3-571G i gra chodzi bardzo płynnie. System walki znakomicie zaprojektowany, animacje świetne. Sterowanie również dobre inne niż w większości bijatyk na pc, ale wygodne można się do niego przyzwyczaić. Strzałki - ruch, l - kopniak, k - pięść - O mocne uderzenie lub kopniak M - rzut. Na prawdę gra się bardzo dobrze i wygodnie. Warto sięgnąć po gierkę.

frycek49

Ja też mam ^^ Super działa, rzeczywiście postarali się z tą optymalizacją. Na moim rocznym laptopie działa bezbłędnie, bez żadnego zacięcia. Teraz tylko muszę nauczyć się grać Honoką ;)

ocenił(a) grę na 9
Damar3478

Ale ciekawie to zrobili bo gra używa więcej procesora niż innych podzespołów

frycek49

Heh, nawet o tym nie wiedziałem. Wiem, że mniej laptop mi się grzeje niż przy Street Fighterze.

ocenił(a) grę na 9
Damar3478

Sprawdź zużycie i dotknij ręka tam gdzie masz procesor a potem kartę grafiki.

ocenił(a) grę na 8
frycek49

A napiszesz z czego wersja PC jest okrojona? Bo jestem ciekaw a nie grałem w inne wersje niż PC

ocenił(a) grę na 9
Hishoka

Z nie których efektów graficznych (których i tak bym nie zobaczył bo mam za słabego kompa) i paru aren

Hishoka

Może brak dodatkowych kostiumów, których i tak jest pełno w podstawowej wersji, więc w sumie nie ma czym się martwić. Najważniejsze, że w końcu jest na PC, a i ja też nie miałem okazji wcześniej w to zagrać.

ocenił(a) grę na 8
Damar3478

Też myślę że takie "okrojenie" jest do przyjęcia ba nawet nie ma co się nim przejmować :)

ocenił(a) grę na 6
Damar3478

Właśnie sobie w to gram, też grałem w DOA na emu ps1 i żałowałem że nie ma tego na pc, a tu wreszcie jest, ale nie rozumiem co oznacza taka półokrągła strzałka, jak mam ją wykonać?

Marieka

Te ćwiartki, półokręgi na gałce od pada to techniki ze Street Fighterów. Jeżeli grasz na klawiaturze to żeby zrobić taki półokrąg musisz płynnie oddać ten ruch gałki czyli jeśli np strzałka jest w lewo to naciskasz po kolei:strzałka w prawo, w dół, lewo (nie naraz, tylko kończąc naciskanie strzałki w prawo naciskasz strzałkę w dół itd.) i kończąc naciskanie strzałki ostatniej naciskasz przycisk ciosu. Ciężko mi Ci to tak wytłumaczyć na odległość. Chodzi o płynność i oddanie tego ruchu na gałce. Nie wiem czy pomogłem ale się starałem :)

ocenił(a) grę na 6
Damar3478

Dzięki, już jakoś wczoraj doszłem do tego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones