PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650211}

Dead or Alive 5+

Dead or Alive 5
6,7 217
ocen
6,7 10 1 217
Dead or Alive 5
powrót do forum gry Dead or Alive 5

Świetna bijatyka

użytkownik usunięty

Naprawdę świetna bijatyka, moim zdaniem znacznie lepsza od Tekkena i innych bijatyk.
Ma ciekawe tryby rozgrywki, warto zwrócić uwagę na Story Mode, bo jest to dla początkujących bardzo dobry rodzaj samouczka. Sama fabuła jest czasem dosyć zagmatwana, ale jeśli grało się w poprzednie części to powinno się wiedzieć o co chodzi, ja nie miałam problemów ze zrozumieniem jej, ale być może to dlatego, że znam fabułę z poprzednich części. Poza samymi trybami rozgrywki na uwagę zasługują dopracowane areny i wiele innych. Z początku gra może wydawać się nudna, ale gdy nabierzemy wprawy i poznamy efektowne ciosy, combosy i wiele innych to zdecydowanie nudno nie będzie.
W każdym razie polecam tą grę, warto zagrać ;)

Ta gra strasznie mnie interesuje jestem prawie gotowy ją kupić ale mam pytanie czy system walki jest zbliżony do tekkena , injuct god among czy mortal kombat to bardzo ważne pytanie

HUBERTciawo

Najbardziej zbliżony to jest do Virtua Fightera. Teraz kupować od razu wersję Ultimate jak nie masz podstawki. 5 nowych postaci, 5 nowych aren.

grzegorz_cholewa

Jest o niebo lepsza od tekkena tag tournament 2 który jest zbyt kolorowy, ocena jest nie współmierna do produktu, moim zdaniem tekken stoi wyżej przez sentyment graczy.

Mateo_SF

Dead or Alive 5 Ultimate i Mortal Kombat Komplete Edition to najlepsze bijatyki tej generacji.

grzegorz_cholewa

Zapraszam fanów doa do wspólnej zabawy na forum
https://www.facebook.com/groups/DeadOrAliveFans/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones