5,5 254
oceny
5,5 10 254
123
chce zagrać
{"type":"film","id":653893,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Deadfall+Adventures-2013-653893/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Deadfall Adventures
  • Z zapowiedzi w internecie, niemalże określano tę grę jako coś niesamowitego i grę mogącą
    konkurować z Uncharted (!). Niestety kiedyś mieliśmy przypadek polskiej gry zapowiadanej na hit
    a z której wyszła kicha - Rajd Polski miał w końcu wedle twórców nawiązywać walkę z DIRT'em.
    W przypadku Deadfall Adventures jest podobnie. Można odnieść wrażenie że się gra po prostu w
    kolejną część jakiegoś Mortyra tylko w przygodowym wydaniu. Grafika nie powala, mechanika też,
    no i ta depresyjna, w stylu kina klasy B barwa głosu Quatermaina. O dialogach ktoś już
    wspominał.. dodam że żarciki w stylu Indiana Jones tutaj są żałosne. Mi osobiście nie przypadło
    do gustu bieganie i strzelanie z latarką.
    Gra ma nieco plusów, dosyć spory arsenał broni, lokacje. Jest znośna, o ile wyciszy się
    całkowicie dialogi bohaterów i nie będzie się oglądać filmików. Ta gra ma tylko jeden punkt
    światowej klasy - przewodni motyw muzyczny.

• PolskiPowerDance Poddalem sie po 30 minutach, straszny gniot, polecam omijac z daleka

• STAMiNA ocenił(a) tę grę na: 5

PolskiPowerDance Ja nie jestem w stanie powiedzieć nic dobrego o tej produkcji. Tu wszystko jest irytujące!