PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613820}
8,2 4 760
ocen
8,2 10 1 4760
Deluxe Ski Jump 2
powrót do forum gry Deluxe Ski Jump 2

Na której najbardziej lubiliście skakać?

ocenił(a) grę na 9
naluzaku

Polska, Austria, Dania i Anglia

ocenił(a) grę na 8
naluzaku

Tak jak aqu32. Ogólnie im mniejsza, tym lepiej mi się skakało. Nigdy na wielkich skoczniach nie potrafiłem b.dobrych wyników kręcić.
Jak już miałbym wytypować tą jedną to na pewno Anglia.

naluzaku

Polska, , Niemcy, Czechy.

ocenił(a) grę na 9
naluzaku

Słowenia.

ocenił(a) grę na 9
naluzaku

Belgia, Austria, USA, Australia i k 110 (Słowacja?)

ocenił(a) grę na 9
sulo1

tak K110 to była Słowacja, skocznia o bardzo charakterystycznym profilu, b dużo zależało tam od wiatru, nawet pomimo nienagannej techniki. Sam też ją w miarę lubiłem. USA za to nienawidziłem ;]

ocenił(a) grę na 10
aqu32

Ja znów USA lubiłem, bo się szybowało centymetry nad zeskokiem. Przy dobrym wietrze można było na punkcie K nabrać z 2-3m wysokości i wylądować na 155m. ^^ Wspaniała rzecz.

ocenił(a) grę na 9
Prince_Hector

od biedy też czasami trafiało mi się jak kurze ziarno i pod 150 metr podlatywałem, ale dużo częściej lądowałem gdzieś na 100-110 metrze.. co najmniej ze 20 metrów bliżej niż komputer ;]

ocenił(a) grę na 10
naluzaku

Szwecja k140 i Słowacja. Charakterystyczne profile ;) i Kazachstan dawał możliwość odlotu po przekroczeniu punktu K :D

ocenił(a) grę na 10
naluzaku

Polska, Czechy, Anglia i USA również za charakterystyczne ustawienie skoczka.

ocenił(a) grę na 10
naluzaku

zdecydowanie Szwecja i Belgia :)

ocenił(a) grę na 10
naluzaku

Australia K240 ;)

ocenił(a) grę na 9
naluzaku

Jednak mimo wielu antypatii uwielbiałem Białoruś i Czechy :)

ocenił(a) grę na 9
Maksinho

Białoruś, USA, Słowenia.

ocenił(a) grę na 10
Maksinho

Ja też. Na białoruskim obiekcie jak się złapało pewien pułap i trzymało dobrze głowę między nartami to można było sobie zapomnieć moment mijania punktu K. :D Czechy to chyba jedna z tych niewielu zbliżonych do standardów FISu skoczni w DSJ. :D

naluzaku

Słowenia i Australia.

ocenił(a) grę na 8
naluzaku

Anglia i Austria ale Słowacja ma ciekawy rozbieg

ocenił(a) grę na 9
naluzaku

Belgia, Anglia oraz Austria ;P
Na dużych skoczniach mam problem z osiągnięciem czerwonej linii...

ocenił(a) grę na 9
mpannek

no to witaj w klubie ;-) im mniejsza skocznia tym lepiej, dobrze mi się skakało tak mniej więcej do Czech (K135) [no i oczywiście za wyjątkiem USA ],. począwszy od Szwecji (K140) były już poważne schody, a na Słowenii czy Australii z komputerem potrafiłem przegrywać nawet o 40-50 metrów :D
a 3 ulubione to: Austria, Słowacja, Polska

ocenił(a) grę na 10
naluzaku

Najukochańsze: Słowacja i Belgia- na Belgii miałem kiedyś nawet przez pewien czas rekord świata. ;)
Lubiane: wszystkie malutkie, od Anglii rozpoczynając.
Za to za dużymi nie przepadałem, raz na jakiś czas wykręciłem tam dobry wynik i to byłoby na tyle. USA za to strasznie w kratkę skakałem. Bywało 150m w pierwszej serii, a w drugiej minusowe punkty. Najbardziej specyficzna skocznia w historii gier. :)

ocenił(a) grę na 10
Wizjoner

ja na tej największej

ocenił(a) grę na 10
naluzaku

zawsze miałem rycie z tego, że Australia i Anglia miały swoje skocznie. Jeszcze jakiejś Kenii brakowało ;p

ocenił(a) grę na 10
xavi1991

Skocznia o małym punkcie konstrukcyjnym w egzotycznym kraju to nic dziwnego... Ale rzeczywiście K240 w Australii to lekkie przegięcie. :D

naluzaku

Ja kocham MAMUCIE OBIEKTY.

naluzaku

Belgia k95 mój rekord to 118m,

ocenił(a) grę na 8
maciekd_filmweb

Mój 120,5 m

lukasz121246

Swietny

maciekd_filmweb

najlepsza slowacja k 110 i slowenia bo najwieksza

naluzaku

Australia K240 :D Można lecieć i lecieć :D

ocenił(a) grę na 9
naluzaku

Australia oczywiście :)

naluzaku

zainstałowałem na windows 10 po kilku latach i najlepsze to: 1. Belgia K95 (od zawsze) 2. Włochy K230, 3. Australia K240.
Co ciekawe najgorsze są te w przedziale K150-200 a do tego byłe kraje ZSRR: Łotwa K165 i Estonia K155. Trzecia najgorsza to Finlandia K105.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones