PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613241}
8,3 2 116
ocen
8,3 10 1 2116
Devil May Cry 3: Dante's Awakening
powrót do forum gry Devil May Cry 3: Dante's Awakening

az mi lzy do oczu sie cisnely w ostatniej misji, vergil to debesciak :D
szkoda ze ta gra jest za stara na mojego kompa i mi nie pojdzie :/
wedlug mnie ta gra jest 1000x lepsza od god of war czy innych takich, szkoda ze vergil musial
umrzec :/ i jeszcze to dmc5 co to za badziewie? Myslalem ze powroci tam vergil i dante, a tam
jakims emo gowniarzem bedzie sie gralo, do tego tworca gry sobie go zrobil na swoj wizerunek
i mowil ze dante musi miec styl, pier*olony narcyz! Mowil ze gdyby w tych czasach Dante poszedl
do klubu to by go wysmiali, ale czy dante chodzi po klubach?? a gdyby sie zasmiali to by dostali
wpier*ol niezly, a dante zaje*iscie hardkorowo wygladal :D

ocenił(a) grę na 10
bobek388

Vergil nie umarł został w zaświatach gdzie po pewnym czasie zmienił się w demona(nelo angelo) którego kontrolował Mundus, ginie z ręki Dantego w pierwszej części.
Trójka zajebista mam xp i spokojnie mogę grać hehheh super bosowie, bronie (agni and rudra rządzi) kombosy(jaka satysfakcja jak pierwszy raz wypracowałem najlepszą notę za styl) .
Saga skończyła się na rewelacyjnej 4 a fani i tak oleją 5 bo to badziew jakich mało !!!!

ocenił(a) grę na 4
deadpool260388

Jakby ktoś to przeczytał co nie zna serii DMC to by pomyślał, że coś bierzecie ;]

ocenił(a) grę na 10
deadpool260388

hehe wiem ze umarl w 1 czesci o to mi wlasnie chodzilo gdy mowilem ze szkoda ze umarl :)
no agni i rudra najlepsze bronie wedlug mnie nie mowiac o yamato, tak samo zawsze gralem jako trickster, najbardziej efektowne to bylo w ostatniej epickiej walce na najtrudniejszym poziomie:D
szkoda ze vergil w edycji specjalnej mial tak malo combosow :/
Hehe pamietam kiedys jak znajomy sie kiedys przechwalal ta gra, wtedy mowilem ze to pewno jakies gowno jak wszystkie japonskie gry, wtedy gralem tylko w rpg, ale zagralem i bylem pod wrazeniem :D
Ostatnio chcialem to odpalic na nowym windowsie 7 64bit ale niestety sie nie da, zawiesza sie obraz odrazu po wlaczeniu, widac tylko logo ubisoftu ale dzwieki dalej dzialaja, szkoda bo z checia bym pogral w trybie turbo jak zawsze :D

ocenił(a) grę na 8
bobek388

dziwne. u mnie dmc 3 naw win7 64bit chodzi normalnie.
ci do Vergila to nie został on zniszczony w 1 częsci. mowicie ze graliscie w 3 czesc. w trojce wszystkie pokonane demony trafily do wymiaru demonów, by tam zostac ostatecznie pokonane do zlamania swego rodzaju pieczeci. Vergil po przegranej w jedynce tez trafia do demonivzego swiata(jego smierc nie jest potwierdzona.
bobek388 nie sadze zeby "minimalizm" umiejetnosci bojowych Vergila byl czyms zlym.
sprawdzcie jak gra sam MISTRZ DMC (Kaila chyba kazdy szanujacy sie fan dmc powinien znac ;])

http://www.youtube.com/watch?v=x-5gUr_R9tU

LxDead

Faktycznie, dziwnie, bo też mam W7 64bit i śmiga aż furczy. Zresztą na pudełku (SE) jest jak wół napisane, że gra chodzi w tym systemie i wszystko jest OK.
Co do anime - szkoda, że twórcy nie wykorzystali nawet połowy filmików (lub pomysłów z nich) z gry, byłoby extra, a tak - dałam z sentymentu (do gry) tylko siódemke...

ocenił(a) grę na 9
Oligostomis

Ja też mam starego kompa, a DMC3 na nim chodzi (heh, mój komp pociągnął nawet Amnesię xD). Ale wolę grać na PlayStation 2 w Devil May Cry. Jak dla mnie w trójce są najlepsi bossowie. Genialne pomysły na nich. Moją sympatię zdobył szalony Jester i ognisty koń Geryon the Timesteed. Cerberus też był świetny, jako taki pierwszy prawdziwy boss (pomijam naszego kolegę z fioletową kosą), zrobił na mnie mordercze wrażenie :D

ocenił(a) grę na 10
bobek388

Każdą grę odpalisz na WIn 10 z lat 1980-2020. Kwestia fixa, modów, emulatorów.
A z grami z lat 2001-2020 nie ma żadnych problemów. DMC 3 działa zarówno wersja z 2006 i zremasterowana z dodanymi rozdzielczościami panoramicznymi choć ona nie ma spolszczenia.
Ale do starszej wersji można wgrać Fix na panoramiczne rozdziałki i wtedy masz po polsku.

3 > 5 > 1 > 4 > reboot z 2013 > 2

Devil May Cry 1 2001 - 8,5/10. Zalety - klimat, lokacje, soundtrack, grywalność, wymagający poziom trudności, elementy przygodowe, fajny bohater.

Devil May Cry 2 2003 - 5/10 . Tragedia. Prawie zwolnili po tej pracowników, ale dali szansę, a oni mając nóż na gardle zrobili najlepszą 3 część.

Devil May Cry 3 - 10/10. Zalety - grywalność, gameplay, najlepsza fabuła i postacie w serii, klimat, lokacje, soundtrack, wymagający poziom trudności, elementy przygodowy, zajebisty protagonista i antagonista, walki z bossami, efektowny tryb turbo mod 20% szybsza gra.

Devil May Cry 4 - 7,5/10 - Zalety - znów jak w 3 części efektowny tryb turbo mod 20% szybsza gra, przepiękne sceny przerywnikowe, walki z bossami, przyjemny gameplay,
granie dwoma bohaterami przy jednej rozgrywce choć uwielbiany Dante jest w odstawce, gdy mniej lubiany Nero jest właściwie głównym bohaterem gry.

Devil may Cry 5 - 8,5+/10 - Zalety - Grafika, sceny przerywnikowe, grywalność, walki z bossami, pomysły, druga najlepsza fabuła w serii po trójce, granie na przemian trzema bohaterami, najdłuższa w serii.

DMC - Devil may Cry 2013 - 7,5/10 - Zalety - pomysłowa, dość efektowna choć zbyt kolorowa jak czwórka.

Moim zdaniem 4 i 5 część wiele zyskałyby, gdy miały taki klimat, wygląd lokacji i wymagający poziom trudności jak w 1 i 3 części, które były gotyckie.

1 i 3 część na Normal są trudniejsze niż 4, 5 i reboot na Hard co daje wiele satysfakcji z trudniejszych walk, gdy gra nie jest łatwa i nie ma tak prosto.

Do uwielbianego DMC 3 w 2020 pewien modder wypuścił tekstury HD z 4 razy lepszymi teksturami także jest progres. Ma też zamiar podrasować wygląd jedynki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones