PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608723}
7,6 3 903
oceny
7,6 10 1 3903
Devil May Cry 4
powrót do forum gry Devil May Cry 4

dobra gierka

ocenił(a) grę na 6

chodź już trochę przestarzała.
Grałem ją jakieś miesiąc temu więc to już 3 lata po premierze, widać braki w porównaniu z np. GOW3.
Minus to że gra toczy się biegiem : z punktu a do punktu b [pół gry], a potem z punktu b do punktu a [drugie pół gry]. Gdzie walczymy z tymi samymi bosami itp......

Napewno w 2008 to buł mega hit, ale dziś biorąc pod uwagę że mozna kupić GOW3 i jescze w PL... daje 6.

ocenił(a) grę na 10
giloo

10/10 bez dwóch zdań. Fabuła dzielnie dotrzymuje kroku poprzedniczką optymalizacja tu capcom spisał się rewelacyjnie dwaj wyraziści bohaterowie emocjonujące i stylowe walki, bosowie, postacie poboczne najlepsza część serii. Niestety nad czym ubolewam nie będzie godnej następczyni to co zrobiono w dmc nie wybaczę !!!!!!!!!!! Gościowi co wymyślił nowy wizerunek Dantego ktoś powinien wykonać combo o nocie Smokin Sick Style.

ocenił(a) grę na 7
deadpool260388

No wlasnie... DMC... Dante z cygarem, robokopy jak na razie dziwna animacja wlki, i wgl wyglad dantego. co to ma być? ale najlepsza czesc jak dla mnie to 3

ocenił(a) grę na 8
giloo

a jaki dla mnie 10/10. to chyba pierwsza gra w którą gram już 4 raz. system walki świetny fabuła nawet ciekawa postaci świetne(jak zawsze zresztą) cut-scenki po prostu genialne grafika też super w porównaniu z dmc 3(i wieloma grami też w dmc 3 grafika była niestety przeciętna i tylko postacie były świetnie wykonane a tu wszystko jest ładne szczegółowe i nie razi pikselami. szkoda że po przejściu kampani nie można wybrać postaci którą chcemy rgać jak dmc 3(Vergil lub Dante) jedyny minus to muzyka która jest słaba w porównaniu do dmc 3. backtracking nie jest jakoś super uciążliwy ale trzykrotne walki z tymi samymi bossami to już jakaś kpina. mam nadzieję że zrobią prawdziwą DMC 5 bo dzisiejsza wersja jest ŚWIETNA jako slasher, ale BEZNADZIEJNA jako reboot(kontynuacja restart cokolwiek to miało być)

ocenił(a) grę na 8
giloo

Tylko co jest niby przestarzałe? Też uwielbiam GoW, ale to wybitnie 'maszerski" system walki (kwadrat, kwadrat, kwadrat - jak dla głupków). DMC zawsze posiadały cudowny system walki oparty na combosach, unikach i na blaszkę nauczeniu się ataków bossów - owszem, na normal każdy przejdzie, ale dalej już tak łatwo nie jest. God of War nawet na Hardzie to wciąż - kwadrat, kwadrat, kwadrat.

A pamiętasz, jak twórca Goda, na któryś targach będąc pijany, gadał do kamery, że DMC ma lepszy system walki niż u nich. Jak się później musiał za to kajać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones