PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743343}
7,8 741
ocen
7,8 10 1 741
DiRT Rally
powrót do forum gry DiRT Rally

GRA JUŻ WYSZŁA, A NIE MOŻNA JEJ OCENIAĆ ;( Ludzie z filmweba obudźcie się !

ocenił(a) grę na 8
Shurtugal_Eragon

Ja już od kilku dni się w to zagrywam, a ocenić dalej nie można... Niestety takie problemy zdarzają się na fw dość często.

qiks33

tak, to prawda niestety ;(
Szkoda,że na gryonlione.pl nie ma możliwości odpowiadania bezpośrednio na dany komentarz oraz takich fajnych rzeczy jak na filmwebie są itp ;(
A grałeś w WRC 5 ? Bo dla mnie sporo lepsze w stosunku do Dirt Rally - jedynie mogli by naprawić bugi ;)

ocenił(a) grę na 8
Shurtugal_Eragon

Nie grałem w WRC 5, ale nowy DiRT bardzo mi się podoba i z tego, co widziałem, WRC 5 nie zbiera najlepszych ocen.

qiks33

owszem nie zbiera, ale totalnie się nie zgadzam z krytyką WRC 5 i nie rozumiem jej ;( Mnie bardziej single się podoba w WRC 5 niż w Dirt ;)

Shurtugal_Eragon

Bo kończysz na 1 miejscu, a w Dirt Rally nie możesz? :P

bartoszcyc8

nie o to chodzi, bo w WRC 5 tez trzeba się namęczyć żeby wygrać ;) Nie znoszę jak w singlu by móc ścigać się najlepszymi wozami, to trzeba wpierw przechodzić wszystkie słabe kategorie złomami ;(
A poza tym, to gierka jest niezła,ale w niczym lepsza od WRC 5 ;)

Shurtugal_Eragon

Jak dla mnie model jazdy w WRC 5 to porażka w porównaniu do Dirta.

bartoszcyc8

co kto lubi ;)

ocenił(a) grę na 9
Shurtugal_Eragon

człowieku ,jeszcze raz... porównujesz DIRT RALLY do budżetowca WRC5 ?? O czym ty piszesz ? Dam Ci rade , nie instaluj żadnych symulatorów typu Assetto Corsa czy Project Cars. Nie radzisz sobie z nimi , odpuść. WRC8 Ci się podoba? Powątpiewam gdyż trudna gra arcade'owa.

ocenił(a) grę na 10
Shurtugal_Eragon

A wiesz jak działa filmweb? Użytkownicy dodają informację, a później weryfikatorzy muszą ją zweryfikować, by trafiła na stronę. Data premiery gry została już dodana, ale czeka jeszcze na weryfikację. Jak tylko zostanie zweryfikowana, to będzie można oceniać.
A ludzie z filmweba nie muszą się budzić, oni pewnie pracują cały czas, a wszystko czeka w kolejce na swoją kolej.

Tymonello

ok, rozumiem - spokojnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones