PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743343}
7,8 741
ocen
7,8 10 1 741
DiRT Rally
powrót do forum gry DiRT Rally

nareszcie!

ocenił(a) grę na 9

pierwsza porządna gra rajdowa od czasów Colina 4/5.
realizmem nie pobija wprawdzie RBR, ale jest dość przyjemnie trudna.
z minusów to stojący na wypadkowych kibice (jak zaczepisz to kara 15sek) i wąski "tunel" wzdłuż drogi, z którego jeśli wyjedziesz to od razu przenosi na trasę. czasami jak wypadasz na bombie przy 190kmph (gdzie z auta zostałyby wióry) nawet nie dolatujesz do drzewa/słupa/muru bo od razu przenosi na trasę bez żadnych uszkodzeń. trochę słabo jak na grę która stawia na realizm. irytuje mnie też brak setupu na wielu eventach internetowych, bo nauczysz się jeździć z własnym setupem a potem dostajesz źle ustawiony samochód i nawet nie możesz go przetestować przed, więc o tym jak źle jest ustawiony dowiadujesz się wypadając na pierwszym zakręcie. rozumiem że ktoś może nie umieć ustawić auta, ale jest tyle setupów do pobrania z workshopa że ten argument jest inwalidą. miałem już sytuację z tak fatalnie ustawionym pugiem 205 na pikes peak że rozbiłem się na drugim zakręcie i wycofałem się, a i tak byłem w dolnej części top tiera :v muzyka jest niespecjalna, ale też nie irytuje specjalnie, więc nie uznaję tego za minus.

mocne strony gry to na pewno fizyka jazdy, modele samochodów, udźwiękowienie i ciekawe trasy (chociaż ciut mało, liczę na jakieś rozszerzenie w tej kwestii). i niech was nie zwiedzie to że napisałem tyle o minusach, ta gra jest naprawdę dobra dla fanów wirtualnego rajdowania, którzy jednak nie chcą kupować profesjonalnej kierownicy i rzeźbienia się w RBR :)

9/10, liczę że jeszcze poprawią to o czym pisałem. ;)

ocenił(a) grę na 9
Szczypek_WRC

Chyba tak. Najlepsza rajdówka od czasów starych colinów.
Najlepszą częścią oczywiście była druga część z 2000 roku.
Jedyną rajdówką którą dorównywała modelem jazdy staremu Colinowi 2 jest Richard Burns.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones