PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842779}
7,1 1 027
ocen
7,1 10 1 1027
Diablo IV
powrót do forum gry Diablo IV

Na diablo 4 NIE CZEKAM z mocnym zapałem .Diablo 3 dało mi wystarczającą nauczkę by nie wierzyć w zapewnienia blizzarda ,jak według nich jest cudnie by grać ze stałym łączem do internetu . Dla mnie nic nie przebije kultowych części d1 i d2 , znacznie bardziej od nadchodzącej czwórki czekam na Star Wars Jedi Ocalały od EA . Jak ktoś będzie chciał to przybliżę czemu czekam bardziej czekam na Star Wars Jedi Ocalały od Diablo 4 . 

ocenił(a) grę na 9
GohanSuperSayianII

Błąd. Właśnie ogrywam od wczoraj i szykuje się u mnie bezapelacyjnie 10/10.

Berserk_fw

to już jest twoja sprawa jak ocenisz ,diablo IV na 10 i jak ogrywasz wcześniej .

ocenił(a) grę na 9
GohanSuperSayianII

Blizzardowi znowu się udało. Ocena tylko za solową kampanię. Multi ruszy pojutrze. Sklep też.

Berserk_fw

jaki sklep ??

Berserk_fw

pewnego dnia pewnie przekonam sie do diablo IV

ocenił(a) grę na 9
GohanSuperSayianII

I do nie tracenia kont.

Berserk_fw

na battlnet moje konto nie poszło do bana przez lata .....

ocenił(a) grę na 9
GohanSuperSayianII

Cóż, tak bywa.

Berserk_fw

blizzard w odrrużnieniu od fw ,nie stawia sobie za cel by robić bany z ałtomatu .

ocenił(a) grę na 9
GohanSuperSayianII

A to nie wiem. Gry online już mnie nie interesują poza bijatykami gdzie ma to jakiś sens.

Berserk_fw

diablo IV to gra online

ocenił(a) grę na 9
GohanSuperSayianII

Od dziś. Ja już ogarnąłem kampanię solo. Wtedy sklep był niedostępny. Teraz nie sprawdzałem.

Berserk_fw

Przez diablo 3 straciłem szacunek do blizzarda 

ocenił(a) grę na 10
GohanSuperSayianII

Diablo 3 miało endgame, całkiem rozbudowany w dodatku, w przeciwieństwie do Diablo 1 i 2 gdzie endgame'u praktycznie nie było.

ocenił(a) grę na 5
GohanSuperSayianII

Dla mnie gorsze od Diablo 3. W piątek podjarany zacząłem grać i mnie znużyło po 2 godzinach. Wepchane na sile elementy MMO, level scaling niszczy jakiekolwiek poczucie rozwoju postaci, rozgrywka do bólu powtarzalna, lokacje szarobure i prawie identyczne, nawet pomiędzy aktami. Strasznie duzo biegania po pustawej mapie, ktora ewidentnie jest zrobiona pod jazde na koniu, a konia odblokowujemy dopiero na przelomie 3 i 4 aktu. Wstrzymalbym sie co najmniej rok z graniem dopoki tego nie dopracuja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones