PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608124}
8,3 9 681
ocen
8,3 10 1 9681
Diablo
powrót do forum gry Diablo

Diabloto początek piekła na ziemi, świetna seria warto zapoznać się z dokładną fabułą pierwszej odsłony, która według niektórych jest płytka i polega tylko na zabijaniu potworów. Ja na ten gatunek fabuła jest bardzo dobra, o tyle że jest o czym mówić.
Diablo mimo upływu wielu lat trzyma się naprawdę dobrze, o tyle dobrze że w dzień kobiet wylądował na GOGu. Bardzo dobre posunięcie, a sama gra mimo iż "schematyczna" to potrafi wciągnąć. Skończyłem ją w niecałe trzy dni z dodatkiem Hellfire. Mało tego przeszedłem połowę wersji na PSone, dziś wiadomo jak grać w diablo. Kiedyś złe rozdzielanie punktów, kończyło się w późniejszych etapach podziemi śmiercią i bardzo ciężkim dojściem do pana piekieł, zaś sama walka z DIABLO byłą 2x trudniejsza.

Co powoduję że DIABLO dalej jest tak dobre mimo upływu lat, w zasadzie KLIMAT który jest mroczny, MUZYKA która dalej jest świetna, no i ta SIEKA która nie jest jeszcze aż tak krwawa jak w dwójce. W końcu DIABLO to początek świetnej serii, a dwójka jego solidnym rozwinięciem. Fanowskie spolszczenie wypuszczone w 2005 roku jest lepsze niż odgrywane przez znanych nam aktorów, chyba to przez to że są to głosy których nigdy nie słyszeliśmy. Jedynie wiedźma wypadała tak sobie właściwie to najsłabiej. Ale spolszczenie 9/10 jak dla mnie, kawał dobrej roboty.

https://www.youtube.com/watch?v=ZF2ijJnpXp0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones