PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608124}
8,3 9 684
oceny
8,3 10 1 9684
Diablo
powrót do forum gry Diablo

Powiem tak

ocenił(a) grę na 9

Właśnie przeszedłem grę wojownikiem. Do grafiki idzie się przyzwyczaić. Przestarzała mechanika kupowania i otwierania okien była nieco irytująca, ale też do przyzwyczajenia. Historyjka całkiem, całkiem. Bez większego polotu, ale wciąga.

Więc co mnie zachwyciło?

Grywalność. Nieprawdopodobna grywalność, i to uczucie kiedy się SIECZE mieczem kolejne hordy nieumarłych i demonów. *-* nie do opisania, aż chce się dalej i dalej to robić.

Mroczna kolorystyka. Przywodzi mi to na myśl ograniczone możliwości komputerów i stworzenia dzieła przy bardzo ograniczonych możliwościach. Aczkolwiek nie wiem czy tak było naprawdę.

A przede wszystkim klimat i zapadająca głęboko w pamięć muzyka, które rewelacyjnie ze sobą współgrają. Gdybym sięgnął po tę gierkę te 15 lat temu, to autentycznie bym się bał. Kolorystyka, odgłosy potworów, ich wykonanie. I cudowne jak na tamte czasy przerywniki filmowe. Niesamowicie klimatyczne i powiedziałbym nawet, że przerażające. Niby prosta gierka a potrafi przynieść tyle przeżyć.

9/10 - Za kilka irytujących mobów, których postać nie potrafi dogonić.

ocenił(a) grę na 10
Azqabat

Nawet nie wiesz 14 lat temu można było się przestraszyć. W ramach ciekawostki polecam Diablo:The Awakening - mod stworzony przez Polaka, który pozwala m.in. na granie przez internet.

ocenił(a) grę na 9
Butcher_fl

mkay, w wolnym czasie zerknę na niego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones