PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608124}
8,3 9 681
ocen
8,3 10 1 9681
Diablo
powrót do forum gry Diablo

klimat

ocenił(a) grę na 10

Ta gra doslownie POŻERA klimatem. Muzyka w Tristam ! masakra, jak dla mnie najlepsza sciezka z gier.
Dalej mam cheć odpalic konsole i ponaparzac na multi- ale neistety nie mam z kim :(

ocenił(a) grę na 7
swiechs

A dla mnie gra jest "taka sobie". Muzyka w Tristam dosłownie mnie WKU*WIA, a każdy pseudobrudas (zamknąć pipy, sam jestem metalem, tylko łysym) i harcerz koniecznie musi ją grać przy każdym ognisku. Ta nuta jest tak samo gówniana jak podkład z np. Requiem dla snu. Kiedy się go słyszy bilionowy raz to człowiek dostaje sraczki i ataku kur*icy. Klimat? Idź zabij, zbierz gear, zejdź poziom niżej, zabij, zbierz gear, zejdź poziom niżej...
Po prostu nie.
I żeby nie było - w grę grałem w jej czasach, nie jestem jakimś casualowcem, co się nasłuchał o epickości i ściągnął ją tydzień temu.

ocenił(a) grę na 10
Warborn

". Klimat? Idź zabij, zbierz gear, zejdź poziom niżej, zabij, zbierz gear, zejdź poziom niżej...
Po prostu nie. "
wg Ciebie klimatem w grze jest mechanizm rozrywki :D? ciekawe.
Chodziło mi o niespotykana mroczność, odgłosy, muzykę - to one składają sie na klimatyczność.

ocenił(a) grę na 7
swiechs

"wg Ciebie klimatem w grze jest mechanizm rozrywki :D? ciekawe."
Ee myślę, że mechanika czy interface CZĘŚCIOWO tworzą klimat gry.

Warborn

LOL! Zmień środowisko w jakim się obracasz ;)

ocenił(a) grę na 7
stonedfish

Spoko, z harcerzami nigdy nie trzymałem, ale zawsze przysysali się do "brudasowych" miejscówek, czyli do nas. Na szczęście to już odległe lata mojej młodości.
A jak ktoś przy mnie zagra ten chłam to mu rozje bię gitarę niczym nieobliczalny steryd.

ocenił(a) grę na 10
Warborn

Muzyka jest zajebista, nie znasz się.

Klimat gra ma świetny, grywalność nieskończoną. Grałem w swoim życiu w więcej gier RPG i z okolic RPG niż całe to forum razem wzięte ale tej gry nic nie przebije miodnością. Arcydzieło.

ocenił(a) grę na 10
stonedfish

wiedziałem, ze cos z nim nie tak ; /

ocenił(a) grę na 10
swiechs

Sam słucham metalu, ale o czymś takim jak metal w 1996 roku kiedy gra wyszła nawet nie słyszałem. Nigdy nie byłem melomanem, mzuyka w moim zyciu znaczy niewiele, wolę wydawać kasę na gry i książki, nawet filmy. AAle doczepianie się muzyki z Diablo, która współtworzy genialny klimat to błazenada.

ocenił(a) grę na 10
Iselor

Świetna muza, doskonale odzwierciedla mroczny klimat gry, która zdominowała moje młode lata. Też później słuchałam metalu; na szczęście szybko zdałam sobie sprawę, że subkulturowy szowinizm zawęża horyzonty ;)

Co do gry, jedyne czego żałuję, to że w pierwszej części nie było zabójczyni.

ocenił(a) grę na 10
swiechs

Zgłaszam się na ochotnika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones