PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628169}
8,0 8 821
ocen
8,0 10 1 8821
Dishonored
powrót do forum gry Dishonored

gry, lokacje tez ciekawe tak jak postacie. Ale kiepskie bronie i mała ich ilość; ja przyznam że lubię broń palną, a więc nie żadne łuki czy noże, czy czarodziejskie moce. Nie jest to też strzelanina choć rozwałki nie brakuje; mocno się dłuży momentami.

ocenił(a) grę na 8
cesare_10

Świetny klimat, wyraziste postacie, przytłaczająca sceneria to główne atuty tej gry. Broni palnej mało gdyż to gra skradankowa i nie powinno się robić zbyt wiele hałasu przy eliminacji lub unieszkodliwianiu wrogów. Moce magiczne ułatwiają rozgrywkę, moim zdaniem w dalszych etapach gry zbyt bardzo czyniąc ją coraz łatwiejszą. Mocne 8.5 z mojej strony.

dyziorro

Zgodzę się do klimatu, który był po prostu fenomenalny, ale faktycznie powinno być więcej broni palnej. W końcu można wybrać ścieżkę, którą chce się podążać - cicho i niezauważenie, oszczędzając każdego czy z hukiem, pozostawiając za sobą drogę wyściełaną trupami. Jeśli wybierze się sianie chaosu, po pewnym czasie wrogowie wyczują Corvo bez najmniejszych problemów; wtedy stealth nie wchodzi w grę, a można przynajmniej, w miarę z daleka, kogoś zastrzelić i tym samym ułatwić sobie walkę mieczem z wieloma przeciwnikami (przy której można się nieźle namęczyć). Osobiście jestem fanką skradania się (więcej strategii i brak wyrzutów sumienia, że kogoś zabiłam;)) ponad używanie brutalnej siły, ale grałam parę razy, by dotrzeć do każdego zakończenia i sama stwierdzam, że na drodze chaosu (może nawet tylko na drodze chaosu), powinna być większa możliwość wyboru broni palnej.

cesare_10

Za pierwszym razem dishonored też mi się nudziło, znudzony odłożyłem go na miesiąc. Po miesiącu wróciłem i zagrałem od nowa, tym razem dishonored nieco mnie wciągnęło. Potem postanowiłem zagrać 3 raz, znałem już lokacje i misje robiłem bardzo szybko, Campbella naznaczyłem piętnem heretyka w mniej niz 15-20 minut. Wtedy się wciągnąłem w świat gry bardzo. Przeszedłem dishonored do dzisiaj 5 razy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones