PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607104}
7,3 3 716
ocen
7,3 10 1 3716
Doom³
powrót do forum gry Doom³

8/10

ocenił(a) grę na 8

Jak dla mnie jedna z lepszych gier jakie powstały do tej pory. Grę przechodziłem 3 razy i za każdym razem mi się podobała. Świetni bossowie i motyw piekła.

ocenił(a) grę na 8
Bestia

piekło extra ale bossowie strasznie słabi moim zdaniem

ocenił(a) grę na 9
Bestia

9/10 Najlepsze są Labsy.

ocenił(a) grę na 8
Walka_dalej_trwa

A co to było, bo nie pamiętam?

ocenił(a) grę na 9
Bestia

Alpha i Delta Labs

ocenił(a) grę na 8
Walka_dalej_trwa

Coś kojarzę, tam było trochę łażenia. Oczywiście warto wspomnieć o naukowcu L. Kaczynski, którego spotykamy podczas rozgrywki.

ocenił(a) grę na 9
Bestia

Jest też rodzina Howarda Webba- w Alpha Labs 1 jest gościu E.Webb.

ocenił(a) grę na 8
Walka_dalej_trwa

Chodzi oczywiście o tego nieszczęsnego sędziego z Anglii. Ciekawe skąd te skojarzenia z Polską w tej grze. Czyżby ktoś z twórców gry był związany z naszym krajem?

ocenił(a) grę na 9
Bestia

Gra powstała przed tym "pamiętnym" meczem więc chyba nie było to zamierzone :)

ocenił(a) grę na 8
Walka_dalej_trwa

Aha, no tak.

Bestia

znacie podobne gry

ocenił(a) grę na 8
tomasz_nowak6

Alpha Prime - akcja toczy się również w stacji kosmicznej.

Bestia

fajna tylko ze ja mam PS3 ,a moze coś z zombiakami

ocenił(a) grę na 8
tomasz_nowak6

Może Dead space.

ocenił(a) grę na 5
Bestia

Ile czasu spędziłeś na przejściu tej gry (oczywiście chodzi mi o jedno przejście najlepiej te pierwsze).Jak na razie dla mnie ta gra jest nie najgorsza a do tego wzbudza momentami dreszczyk na ciele ale czegoś mi tutaj brakuje momentami gubię się czy też mecze się z decyzją czy odpalać latarkę czy nie ;) a najlepsza broń z wszystkich to piła z nią czułem się jak Rambo ;D.

ocenił(a) grę na 8
DemiaN

Dokładnie nie pamiętam ile grałem w tą grę, ale to było chyba parę dni - ogólnie gra jest dość długa. Momentami też podskakiwałem na fotelu, latarka też była dobra :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones