PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607104}
7,3 3 708
ocen
7,3 10 1 3708
Doom³
powrót do forum gry Doom³

Legenda

ocenił(a) grę na 9

Świetna strzelanka z mrocznym klimatem. Właśnie przed chwilą przeszedłem ją po raz pierwszy - gierkę ogrywałem już za dzieciaka, jednak nie udało mi się jej przejść - była dla mnie wtedy za trudna, wolałem proste gry, a jak trzeba było już skręcić w prawo to robił się problem. Przeeksplorowałem wszystkie lokacje i w sumie na luzie udało mi się przejść. Ciemne i mroczne lokacje, tworzone z pomysłem, zbieranie danych zabitych pracowników i odsłuchiwanie ostatnich raportów, wędrówka, zadowalający zestaw broni... gra była też bardzo długa. Już po zabiciu tego bossa z "życiem" nad głową, niecierpliwie czekałem na koniec, chciałem w końcu go poznać. No i czekało mnie jeszcze kilka godzin podróży. Mimo wszystko świetny easter egg od twórców na koniec i satysfakcja po ukończeniu. Rewelacja ;)

ElGladiator

Lub z brakiem pomysłu 4 delta labs to była ścieżka cierpliwości a data pady do czytania nie pasowały do Dooma. Co my gramy w Aliena?

Ostatni boss cyberdemon to była istna profanacja zabijało się go artefaktem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones