PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629024}

Dragon Age: Inkwizycja

Dragon Age: Inquisition
7,6 6 251
ocen
7,6 10 1 6251
Dragon Age: Inkwizycja
powrót do forum gry Dragon Age: Inkwizycja

Ocena z półmetka(?)

ocenił(a) grę na 5

Pięćdziesiąt pare godzin za mną. Jak na razie to były same zapychacze. Dwa czy trzy zwrotne momenty przeleciały jak pstryknięcie palcem. Dupy nie urywa.

ocenił(a) grę na 5
k54j

Właśnie przeszedłem (niecałe 70h). Słabo. Nie wciąga, brak tempa, za dużo zapychaczy.

ocenił(a) grę na 3
k54j

warto zagrać dalej bo jak na razie to te 3h mnie niemal uśpiły :)

ocenił(a) grę na 5
k54j

Mnie udało się przejść w niewiele ponad 50 h, mając dość zapychaczy w postaci nudnych pobocznych. Główna postać na 17 lvl, a pozostałe na 16 lvl, itemy też nie najlepsze, ale, okay, idę na Koryfeusza. Idę i oczom nie wierzę. Boss z lvl 18? Myślałam, że to jakiś żart. :/ Nie czuję żadnej satysfakcji po przejściu tej gry, w przeciwieństwie do pierwszej części, która może graficznie nie wypadła najlepiej, ale fabularnie podbiła moje serce. Nad ostatnimi wyborami moralnymi zastanawiałam się całe godziny.
Wszystkie wybory moralne w DAI i tak sprowadzają się do niewiele różniącego się od siebie zakończenia. Czasem trudno jest podjąć decyzję przez brak informacji. Np. wybór cesarza. W zasadzie o kandydatach nie wiedzieliśmy nic, spotkaliśmy ich po raz pierwszy na balu. Nie wiedziałam nic o ich politycznych planach, stosunkach z Inkwizycją, powiązaniach itp.
W dialogach brakowało mi pewnej swobody, większej ironii, żartów, jakie były w Początku.
Fabuła DAI nie jest zła. Jak pisałeś, dupy nie urywa, ale zła też nie jest. W grze jest niby otwarty świat, który powinien zachęcić do powrotu, ale, jak widać, samo to nie wystarczy. Do tego infantylne astralia i mechanizm rytuałów w świątyni. Tego nie rekompensuje nawet ładna grafika i dopracowane lokacje.
Jest jednak plus. Bardzo ładne cut scenki romansowe. :) Tyle że ja nie tylko dla romansu chciałam grać.
Granie w DAI to jak seks bez orgazmu. Niby jest miło i przyjemnie, ale czegoś brakuje.

Dziś biorę się za Wiedźmina 3, zobaczymy, czy i tym razem się nie zawiodę. ;)

użytkownik usunięty
k54j

ja skończyłem grę w 48 godzin. Zbyt mnie męczyło granie w to by spędzić tam więcej czasu. To może być pierwsza część serii do której nie wrócę po ukończeniu:/ I pierwsza w której nie chciało mi się ukończyć wszystkich questów i domknąć wszystkich wątków przed przystąpieniem do finałowego starcia:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones