PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606066}

Dragon Age: Początek

Dragon Age: Origins
8,2 14 927
ocen
8,2 10 1 14927
Dragon Age: Początek
powrót do forum gry Dragon Age: Początek

Brat mi ją przyniósł od kolegi, na początku mnie nie obchodziła, ale po kilku miesiącach postanowiłam włączyć ją sobie ponownie, no i mnie tak wciągnęła ... może i fabuła jest banalna, ale kiedy przeszłam ją pierwszy raz, nie wypełniłam rytuału z Morrigan i moja bohaterka zginęła, to aż mi łza poleciała :) Normalnie gra jest zaje**, wg. mnie nie ma lepszego RPG-a :D

ocenił(a) grę na 9
hellodear

pustka mnie znużyła strasznie

hellodear

Ja również uwielbiam tą gre i przeszłam ją już z 5 razy. Pamiętam jak za pierwszym podejściem wielka miłość Alister gdt został królem, rzucił moją elfkę :( Myślałam że walnę w monitor...Zapewne jeszcze do niej wrócę i jak najbardziej polecam.

ocenił(a) grę na 8
hellodear

Grałem Dalijskim Elfem i pod koniec gry też nie wypełniłem swoim Dalijczykiem rytuału z Morrigan tylko pozwoliłem go wykonać Alistairowi, ale mój Elf PRZEŻYŁ starcie z Arcydemonem. Dodatkowo pozwoliłem tej babce, która była żoną zmarłego pod Ostagarem króla pozostać na tronie bez Alistaira.

hellodear

dla mnie też nie ma lepszego RPG-a :) od dragon age :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones