PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611262}
7,1 7 394
oceny
7,1 10 1 7394
Dragon Age II
powrót do forum gry Dragon Age II

irytujący bug

użytkownik usunięty

może ktoś się z nim spotkał i znalazł rozwiązanie? moja postać w walce rusza się jak leniwiec. Miałem nadzieję, że przejdzie jej to ale nie przeszło. A boli to bo gram magiem i nawet ataki kosturem wykonuję jak mucha w smole, ale z czarami jest gorzej. Lubię walić obszarowymi, normalnie ich rzucanie trwało kilka sekund, teraz moja postać kończy rzucać zaklęcie deszczu ognistych kul dobrą chwilę po tym jak one kończą spadać! to w głupich potyczkach z grupkami bandytów jest drażniące ale w dużych trudnych starciach takie okaleczenie najważniejszej postaci w drużynie sprawia, że często mi ktoś ginie a czasem nawet wszyscy zostaną wybici nim hawke 2 czary rzuci.

parę dni tak pograłem po parę godzin. Jestem w ostatnim akcie, nie pamiętam kiedy zaczęły się kłopoty ale chyba właśnie gdzieś na tym etapie tylko na początku (a ja jestem prawie przy końcu - parę małych misji i upierdliwy mega smok z kopalni^^) . W tych warunkach gry nie przejdę i już z miesiąc albo 2 odpoczywam od niej (nie znalazłem żadnej wartościowej rady na forach polskich ani angielskich). Z drugiej strony z nudów jeszcze 2 razy przebiłem się przez DA Origin + Przebudzenie. no ale chciałbym przejść dwójkę magiem bo tylko nim jeszcze nie przeszedłem a gra jest tak monotonna i grałem w nią tyle razy, że znowu minie pewnie z rok albo 2 nim znowu się do niej zmuszę od początku:/

ocenił(a) grę na 6

może masz jakąś pasywną umiejętność włączoną, która spowalnia? :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones