PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611505}

Drakensang: The Dark Eye

Das Schwarze Auge - Drakensang
6,8 853
oceny
6,8 10 1 853
Drakensang: The Dark Eye
powrót do forum gry Drakensang: The Dark Eye

Nie wiem dlaczego tak jest, ale mniej więcej po 15-20 minutach grania obraz i dźwięk zaczynają się ciąć. Zauważyłem, że tak jest zawsze przy rzece (zaczynam grę - jestem w Avestrue, tam płynie rzeka). Kłopot w tym, że jak mijam rzekę to problem zamiast zniknąć nadal się utrzymuje i skutecznie utrudnia granie.
Sprzęt mam w miarę dobry. Karta NvidiaGeforce 820M (1GB pamięci), dwa procesory 1,80GHz, 4GB RAM-u. Nie wiem o co chodzi. Tak jakby po tych 15-20 minutach coś padało w wydajności.
Ma ktoś jakiś pomysł?


ocenił(a) grę na 9
Lukas_Art

Od razu mówię, że próbowałem różnych metod. Bawiłem się ustawieniami karty graficznej, włączałem i wyłączałem zaporę sieciową, próbowałem przy włączonym i wyłączonym internecie, próbowałem nawet na ASIO4ALL, grałem na karcie zintegrowanej (bo mam standardową zintegrowaną i jeszcze do tego Nvidię). Grałem z płytą w napędzie i bez płyty. Nie wiem, nie mam pojęcia.

Lukas_Art

Poradziłeś sobie z tym problemem? Uaktualniłeś sterowniki do karty dźwiękowej? Zapisałes save'y i odinstalowałeś, zainstalowałeś grę ponownie? Jaka masz wersję gry? Z ulepszona paczka na tekstury i spatchowana wersja?

ocenił(a) grę na 9
drenz

No więc sterowniki zaktualizowałem i nic.
Grę wyinstalowałem i zainstalowałem ponownie i nic.
Wersję mam oryginalną, wprawdzie kupiłem ją w Tesco za 9 zł (obie części), no ale to tak czy siak oryginał (?).
Z drugiej strony widocznie coś było nie tak z pierwszą częścią, bo z tej samej płyty druga część (The River of Time) śmiga już bez zarzutu. Właściwie to żadna strata, bo w jedynkę kiedyś już grałem, ale miło by było odświeżyć stare dzieje :)

ocenił(a) grę na 7
Lukas_Art

Też gram i od czasu do czasu mam przycinki. Pewnie to wina gry, bo można było zainstalować tekstury wysokiej jakości i prawdopodobnie silnik nie wyrabia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones