PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612644}
7,1 1 623
oceny
7,1 10 1 1623
Driver: San Francisco
powrót do forum gry Driver: San Francisco

Co to jest za gra ?

ocenił(a) grę na 9

Mimo całego podniecenia jaki u mnie wywołuje to po kilku godzinach widać skąd autorzy czerpali inspiracje.

Mamy tutaj
Need for speed - pościgi policyjne,
Burnout - liczne wyzwania kaskaderskie
Test Drive - poziom lewelowania tzw will power, sposób wybory misji widok z lotu ptaka, widok fpp z kabiny kierowcy
aut jest niczym w Gran Turismo.
GTA - miasto i misje.
Mamy jakby najpopularniejsze serie gier wyścigowych zebrane w jedną całość. Sam nie wiem czy to dobrze czy źle.
Ja się bawiłem wyśmienicie.
Fabułę pomijam bo stanowi ona tylko pretekst do sprawnego poruszania się po mapie świata.

ocenił(a) grę na 10
forest122

Po 1. Widziałeś ilość Aut w Driverze SF a Gran Turismo 4? nie ma co porównywać.
Po 2.Nie porównuj GTA do San Francisco (to że w San Andreas było San fierro, miasto wzorowane na San Francisco,nic nie znaczy) i misje? pff.Ty chyba wo góle w tą grę nie grałeś.

ocenił(a) grę na 9
forest122

ale gierka jest kozacka wykupili licencje zrobili duzo samochodów ogólnie gra się szybko nie nudzi tylko prowadzenie w sportowych samochodach do dopracowania takich jak McLaren czy lamborghini za dużo driftu za to starymi można podriftować i nissanem skylinem starym fajnie się driftuje.

Pozdrawiam i polecam gierkę ja grałem też w poprzednie części.

ocenił(a) grę na 9
killerek132

140 licencjonowanych samochodów! To jest wkład w pracę. A nie jakieś 10 jak w nfs. Czego brakuje takim NFS'om? Amerykańskich Muscle Carów z lat '70. Charger, Challanger głównego bohatera, parę Mustangów i wiele innych o których już zapomniałem.
@forest122
Pościgi policyjne - bohater, czyli gracz, jest policjantem. Więc to coś zupełnie nowego
Wyzwania kaskaderskie w D:SF a burnout? Drift, skok na 50m to nadal nie to samo co pięc beczek
W Test Drivie mamy zwykłą kasę. Tutaj 90% gry dzieje się podczas śpiączki bohatera. Różni się trochę. Widok z lotu ptaka. Łatwe wytłumaczenie: wyobraźnia bohatera podczas śpiączki.
miasto i misje podobne do gta? buahhaha...w gta są misje typu: zanieś, zabij, przynieś, pozamiataj. W D:SF też nie mamy różnorodności, aczkolwiek jest to większa gamma misji.

Darthkac

ja właśnie zasysam, mam nadzieje że się nie rozczaruje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones