PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612644}
7,1 1 622
oceny
7,1 10 1 1622
Driver: San Francisco
powrót do forum gry Driver: San Francisco

Idealna gra

ocenił(a) grę na 10

Świetnie odwzorowane auta, fizyka zachowania się samochodów super, filmiki wyśmienite,
licencja na prawie 100% samochodów, kokpity aut, pościgi, misje poboczne, odgłosy
silników, muzyka, fabuła oraz rewelacyjny system przechodzenia z samochodu do
samochodu czyli system shift (szkoda że w życiu tak nie ma, jedzie np. lamborghini diablo, a
ja cyk do niego wsiadam) Gra świetna 10/10. Polecam dla fanów motoryzacji,
niesamowicie wciąga, aż chce się odkrywać nowe auta. Już w końcu nie trzeba ściągać
licencjonowanych aut jak choćby do gta czy Crash Time 4. Test drive może się umyć do tej
gry. Pozdro dla wszystkich fanów motoryzacji. Może jedyny mankament to to, że kolorów
samochodu przy kupnie nie można wybrać, ale kto by się tym przejmował :-)

marokesz2785

wszystko prawda ale dla mnie za mało samochodów. Chciałbym BMW, Mercedesy, Ople i lepsze Volkswageny (np passata czy phaetona)

ocenił(a) grę na 10
5476

Mogły by być gdyby to np. był Driver Londyn, a że zrobili miasto ze Stanów więc Chevrolety i Dodge królują. Może pomyślą o wersji europejskiej, a chciałbym żeby taka powstała, a jeszcze lepiej gdyby zrobili Warszawę albo Kraków, ale by była zabawa koło Wawelu przejechać lub Koło Pałacu kultury się pościgać. :-)

marokesz2785

heh no tego się raczej nie doczekamy ;)

ocenił(a) grę na 8
marokesz2785

Gra świetna, ale - póki co - przez godzinę grania rzucił mi się w oczy jeden mankament - nie wiem czy tylko ja tak mam czy wszyscy, ale - mimo iluśtam (ponad stu) samochodów, podczas jazdy widzę tylko 5 powtarzających się w kółko (camaro, townscar, crown victoria i jakieś dwie furgonetki - chociaż jak ponownie uruchomię grę to te 5 aut które się powtarza będą inne i tak w kółko będzie tylko te pięć kolejnych). Trochę to nudzi. :/

thatguyfrom101

im dalej jesteś w grze tym więcej samochodów będzie się pojawiać :D

ocenił(a) grę na 10
thatguyfrom101

jak przejdziesz fabułe i większość misji to się ci może na ulicy pojawić nawet pagani - jedno z najszybszych i lajlepszych aut w grze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones