PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612644}
7,1 1 622
oceny
7,1 10 1 1622
Driver: San Francisco
powrót do forum gry Driver: San Francisco

Tym, czym urzekł mnie Driver: San Francisco, był zdecydowanie genialny model jazdy. W grze każde
auto prowadzi się inaczej, czuć różnice między rodzajami napędu, czuć opór podczas skręcania.
Daje on duże możliwości (szczególnie po znalezieniu ulubionego auta można stać się prawdziwym
mistrzem kierownicy), jednak najpierw trzeba go opanować. Kolejna rzecz - jeden z najlepszych
widoków z wnętrza auta w historii samochodówek. Grafika mogłaby być nieco lepsza, jednak
bynajmniej wcale nie jest zła - modele aut są bardzo szczegółowe i dobrze zrobione. Fabuła daje
dobry pretekst do przechodzenia gry, jednak nie pozostaje w pamięci na długo. Na wybór aut nie
można narzekać, aczkolwiek brakuje w grze kilku znaczących marek, np.BMW, czy Toyoty. Duże,
otwarte miasto daje wielkie pole do popisu dla każdego maniaka szybkiej jazdy.

ocenił(a) grę na 9
Mariusz534

Dokładnie ! Szukam jakiś informacji czy pracują nad kolejną częścią. Nie wiesz może czy są jakieś mody do Drivera ?

ocenił(a) grę na 9
Mariusz534

Przypomnij sobie ten kawałek ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=ed17WKZfAt4

ocenił(a) grę na 9
killerek132

Najlepsza nuta z gry :D Apropo modów - wiem tylko, że jest mod polepszający grafikę, o innych niestety nie słyszałem.

ocenił(a) grę na 9
Mariusz534

Kurcze mam nadzieję że będzie następna część niebawem, bo już nie mogę się doczekać ;-)

użytkownik usunięty
Mariusz534

Muzyka daje epickość grze. Ale dla mnie kawałek, który szczególnie wpadł mi w ucho to "Northern Lite - Cocaine"

ocenił(a) grę na 9
Mariusz534

absolutnie sie z Toba zgadzam , nawet forza mnie tak nie urzekla

Mariusz534

no model jazdy i widok zza kierownicy to geniusz tej gry!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones