PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613175}

Driver 3

Driv3r
5,3 977
ocen
5,3 10 1 977
Driver 3
powrót do forum gry Driver 3

Całkiem niezła

ocenił(a) grę na 5

Jestem wielkim fanem TPP i open world, właśnie skończyłem Driver 3. Oczywiście, gra bardzo stara jak na gatunek i grywalnością nie umywa się do konkurencji, ale mimo wszystko się trzyma. Sterowanie jest rzeczywiście problemem oraz nadmierny poziom trudności wielu misji. Niektóre trzeba po 30 razy próbować i rozpracowywać, jak ściganie Cality, rozstrzelanie ciężarówki z bombami oraz finałowe zatrzymanie pociągu. Taki nadmierny grinding mi się nie podoba.

Niemniej jednak, większość misji jest bardzo ciekawa, niektóre rewelacyjne, nawet pomimo nadmiernej trudności. Gra się toczy w 3 miastach: Miami, Nice i Stambule, prawie żadna gra open world nie wychodzi poza USA. Fabuła i muzyka też dobre.

Niestety minus również za niewykorzystanie wolnego świata. Prawie niczego tam nie ma poza główną w 100% liniową fabułą oraz kilkoma bardzo powtarzalnymi misjami pobocznymi. Ogólnie mocne 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones