PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612921}
5,8 881
ocen
5,8 10 1 881
Dungeon Siege III
powrót do forum gry Dungeon Siege III

Poprzednie wersje nie przypadły mi do gustu. Trójka jest znakomita, brakuje jej naturalnie kilku elementów do miana hitu na miarę Diablo, ale to chyba najbardziej udany klon Diablo.

Czego brakuje? ciasne lokacje, niewielkie możliwości rozwoju postaci, można ukończyć tylko jeden raz i kilka drobniejszych rzeczy. Mimo to gra jest bardzo udana, klimat, fabuła, efektowne walki itd.

Powiało świeżością w gatunku, mamy tutaj godnego klona Diablo w oprawie godnej 2011 roku.

ocenił(a) grę na 8
ffox87

Mnie rowniez trzecia cześć bardzo sie podoba, zdecydowanie najlepszy h&s na konsole. Ciekawa fabula, design lokacji, rozmowy - co sie rzadko zdarza w tym gatunku. Mnie przeszkadzal tylko brak pelno ekranowej mapy, sam GPS to troszke za malo:)

ocenił(a) grę na 7
ffox87

a mnie wlasnie poprzednia czesc bardzo przypadla do gustu, ukonczylem ja kilka krotnie, sa tez bardzo ciekawe dodatki ale to dla zaawansowanych graczy. co do najnowszej czesci jeszcze nie gralem ale skoro wam sie podoba a poprzednie czesci nie to zapewne mi nie przypadnie do gustu choc wiele oczekuje po tej grze!!
pozdro

Blaise.Lukas.K.

Jest bardziej rozbudowana i nastawiona na kooperację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones