PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685670}
8,1 8 874
oceny
8,1 10 1 8874
Dying Light
powrót do forum gry Dying Light

Patrzę na oceny i stwierdzam, że ta gra jest kompletnie przeceniona. Fabuła jest co najwyżej przeciętna, ale chyba nikt się lepszej nie spodziewał. Z polskiego dubbingu zrezygnowałem już po 20 minutach gry, a gameplay ku mojemu zawiedzeniu nie jest taki ciekawy i dosyć szybko nudzi, a szkoda, bo pomysł na sandboxa w świecie zombi z parkourem jest bardzo fajny. Jeżeli chodzi o świat zombie, to właśnie jest mało głęboki, slumsy i miasto po których biegamy słabo oddają klimat apokalipsy. Oczywiście to moja opinia, zachęcam do dyskusji.

użytkownik usunięty
nawisher

raczej nie jest przeceniona, bo większość serwisów, recenzentów ocenia je tak średnio na 7/10, z rozrzutem od 6 do 8,
z tego co czytałem to jest najlepiej sprzedajacy się survival w historii ( a sprzedaż chyba była jakoś ograniczona), czyli pewnie będzie następna część

Zastanawiam się dlaczego polscy twórcy gier nie potrafią stworzyć dobrej linii fabularnej. Oczywiście nie mówię o wszystkich. Seria Call of Juarez Techlandu ma przyzwoitą historię, ale fabuła w Dead Island czy chociażby w tym Dying Light jest zrobiony tak "aby była". Odnosząc się jeszcze do Dying Light, w moim odczuciu system walki jest strasznie nudny, mało taktyczny, przypomina za bardzo Dead Island, którego nie trawię. Następna część? Mam nadzieję, chociaż nie będę pokładać tak dużych nadziei jak w przypadku części pierwszej.

użytkownik usunięty
nawisher

problem z linią fabularną jest taki, ze to jest gra w swiecie zombiakowej apokalipsy, gdyby fabuła byłaby na super poważnie to by było śmieszne dla ludzi bardziej dojrzałych, najlepsze filmy o zombie mają wręcz niepoważną fabułę,sam temat zombie jest kompletnie absurdalny, fabuła nie była najgorsza, widziałem gorsze na tle takiego RE to wypada ok;
odnośnie gry nie miałem wielkich oczekwiań, i się mile zaskoczyłem, jakbym miałem odwrotnie to pewnie też bym myślał jak ty;
dla mnie osobiście fabuła musi być strawna, ta była, jak chce ciekawej fabuły, to czytam książki, gry nie są od super fabuł, nigdy nie były , może kiedyś będą, bo to co wybitne w świecie gier, weźmy takiego Wiedźmina (najlepszy przykład) nie ma jak dotąd szans w starciu z książką, żadnego startu;
z filmami było tak samo na poczatku były proste, wręcz prostackie historie, z biegiem czasu scenariusze zaczęli pisać coraz bardziej utalentowani ludzie, na dobrą fabułę, liczyłbym jakby producent gry zatrudnił jakiegoś dobrego scenarzystę, w innym przypadku można zapomnieć, zresztą kto będzie chciał tworzyć jakąś rewolucyjną fabułę w grze, chodzi mi scenarzystę czy jakiegoś pisarza? na dzień dzisiejszy nikt, a wydaje mi się, że to jest to konieczne,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones