Dynasty Warriors 4

Shin Sangoku Musou 3

2003
6,9 23
oceny
6,9 10 23
6
chce zagrać
{"type":"film","id":635245,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Shin+Sangoku+Musou+3-2003-635245/tv","text":"W TV"}]}

"Dynasty Warriors 4" to kolejna, już czwarta odsłona klasycznego slashera o Dynastycznych Wojownikach. Fabuła bezpośrednio nawiązuje do poprzednich części. Ponownie mamy do czynienia z trwającym konfliktem o dominację na terenach starożytnych Chin z czasów Epoki Trzech Królestw.

Tym razem producenci przygotowali dla graczy 50 różnorakich zadań, rozgrywających się na 17 dużych mapach. Do ich wykonania wybieramy jednego z generałów, którym będziemy kierować. Nowością w tej części jest fakt, że nie wszystkie bitwy rozstrzygane będą przez epickie starcia na polu walki. Możemy zostać wyzwani na pojedynek jeden na jednego przez wrogiego generała. Wynik tej potyczki zadecyduje o losach armii. Zwycięski przywódca odejdzie w tryumfie ze swoimi oddziałami, a pokonana armia będzie musiała się poddać. Po raz pierwszy w serii gracz dostanie do dyspozycji machiny oblężnicze jak tarany czy katapulty. Będzie mógł ich użyć by sforsować bramy do miast przeciwników.

Marian1817
opis użytkownika