PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611752}
7,7 2 242
oceny
7,7 10 1 2242
Empire: Total War
powrót do forum gry Empire: Total War

Cześć Wam,

Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć jaki jest sposób na odblokowanie reszty grywalnych frakcji w Empire Total War? Jest tam masa narodów którymi można by było grać jak np. Wenecja etc. A niestety jedynie chyba 11 jest do wyboru w wielkiej kampanii.

Czy ktoś z Was zna sposób by reszte odblokować i przechodzić kampanie innymi nacjami?

Pozdrawiam!

ocenił(a) grę na 10
khazad7_2

obawiam się, że gra tymi mniejszymi państwami jest niemożliwa

khazad7_2

Też się rozczarowałem, bo przeszedłem kampanię z myślą, że zagram sobie zaraz egzotyczną Persją, a tu lipa. Nie ma tak jak w poprzednich odsłonach, a szkoda :( such a shame...

ocenił(a) grę na 7
geefux

Mój wpis jest mocno nieaktualny. Mam od dawna mod który powoduje odblokowanie wszystkich frakcji.

ocenił(a) grę na 9
khazad7_2

Jedyna frakcja jaką można "odblokować", to USA. Jak przejdziesz 3 etapy gry "W drodze ku niepodległości", to czwarty etap jest już jak każda normalna gra. Różnica taka, że Na terenie Europy i Indii pojawiają się też państwa, których nie ma na w normalnych kampaniach. Np Królestwo Obojga Sycylii.

ocenił(a) grę na 7
bartek_k_szczecin

Jest odpowiedni mod dzięki któremu są wszystkie frakcje odblokowane, min. Państwo Papieskie...etc.
Póki co Empire Total War odłożyłem na bok a zachwycam się Shogun 2 Total War i Zmierzch Samurajów :-)
Wreszcie nie widzę tam tak wielu rażących błędów w fizyce i mechanice gry... bardziej naturalnie wygląda walka. Istny majstersztyk.
Choć czuję, że na kolejną część Rome 2 Total War będę musiał rozbudować ram z 8Gb na 16Gb i do tego wymienić zapewne karte graficzna :D Masakra... jak tu nie być skuszonym konsolą, kiedy o PC ciągle myśli się w kategoriach rozbudowy? :D

Pozdrawiam,

ocenił(a) grę na 9
khazad7_2

A jaki to mod? wiesz jak zdobyć, skąd ściągnąć czy jakoś tak?

ocenił(a) grę na 7
bartek_k_szczecin

Zrób wszystko zgodnie z instrukcją z Youtube... u mnie działa od dawna :-)
http://www.youtube.com/watch?v=BoqfI19Jl5k

Pozdrawiam,

ocenił(a) grę na 9
khazad7_2

dzięki :)

bartek_k_szczecin

Uwielbiam ETW w sumie jak pokazuje steam grałem ok. 500h :). Ale jeśli chodzi o ten mod dodający wszystkie frakcje jak dla mnie lipa i szybko się nudzi i wraca się znów do głównych mocarstw.

ocenił(a) grę na 9
khazad7_2

Nie zmienia języka w grze?

ocenił(a) grę na 9
khazad7_2

mozesz jakos udostepnic ten plik startops ?

ocenił(a) grę na 7
khazad7_2


Pobierz Darthmod

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones