PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640298}
5,7 958
ocen
5,7 10 1 958
Enemy Front
powrót do forum gry Enemy Front

Tak w skrócie można określić Enemy Front. Do niewątpliwych zalet gry należą:

- muzyka i dźwięki,
- mechanika snajperki i ogólnie strzelania;
- niektóre misje i lokacje, przede wszystkim te związane z Powstaniem Warszawskim (ostatnia misja i ucieczka kanałami pełnymi gazu - na prawdę niezła), dobra jest też misja z Enigmą, choć cholernie zabugowana;
- ciekawy HUD.

Minusy? Przede wszystkim:

- Przeciętna grafika (a w związku z tym: optymalizacja gry) - gra wygląda, jakby wyjęta z jakiegoś edytora z gotowymi elementami - lewitująca trawa i takie tam;
- Bugi, bugi, bugi, i jeszcze raz bugi - niekiedy uruchomienie gry graniczy z cudem;
- Fatalny polski dubbing;
- Niemrawy, niewyraźny główny bohater (pytanie - dlaczego nie mógł być nim typek z misji dodatkowej (Enigma)?
- Nierówny poziom dialogów i sposobu ukazania "dramatyzmu".

Dobrze, że gra jest w niskiej cenie - za takie pieniądze można spokojnie poświęcić temu tytułowi czas.

strysio

Jestem gdzieś w połowie gry i jak na razie jestem zawiedziony... Gra jest mocno średnia i stanowi istny miks kilku innych tytułów (momentami widać to wręcz gołym okiem), jednakże sama od siebie za dużo nie dodaje i jest jakaś taka beznamiętna i bezpłciowa...

ocenił(a) grę na 5
Skaffim

Ja także jestem zawiedziony choć cudu nie oczekiwałem. Cry enginu prawie nie widać, mapki bardzo ograniczone - idzie się po nich jak w tunelu i do tego dziwnie rozmieszczone savepointy. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones