PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612434}
6,5 2 271
ocen
6,5 10 1 2271
F.3.A.R.
powrót do forum gry F.3.A.R.

Witam .
Grałem już jakiś czas temu w tą grę F.E.A.R 3 grając przeszedłem ją szczerze mówiąc w parę godzin , ja jestem takim niedzielnym graczem bardziej , nie zwracam wielkiej uwagi gry, ale jeżeli mam coś powiedzieć muszę szczerym słowem napisać że gra mnie trochę rozczarowała , grając w poprzednią część , grało mi się znacznie lepiej , w tej nowej części F.E.A.R 3 , nie podobała mi się sztuczna inteligencja przeciwników , owszem podlatują do nas , chowają się gdzie się da , próbując nas załatwić , ale czegoś mi tu brakuje , oni tylko strzelają lub rzucają granatami i to troszkę nudzi , bardziej by mi się podobało jak by tą akcję urozmaicono , dali w oddali snajperów próbujących nas załatwić czy znacznie większą ilość wrogów z większym arsenałem , na początku strzela się do żołnierzy po jakimś czasie strzela się do zombie i to też minus tej gry , zombie pojawiają się znikąd i lecą do nas mając na brzuchu bombę która wybucha gdy zbliżą się do nas , trochę to śmiesznie wyglądało , przechodzisz kawałek cisza , po paru minutach wyskakuje stado głupiutkich zombie którzy bez żadnego celu tylko nas atakują , mniejsza już o zombie , kolejny minus to bronie , jest bardzo mało broni i tylko jedna snajperka , ja ogólnie zawsze lubiłem strzelać w grach ze snajperek , w nowym F.E.A.R 3 nie mogłem dużo postrzelać . Nie podobają mi się że tak powiem stwory ( tak to mogę chyba napisać).
Stwory w grze które są dosłownie przez całą grę takie same , graficznie gra mi się podoba , bardzo dobrego komputera nie mam by grać we wszystkie najnowsze produkcję.
F.E.A.R 3 jako jedyna gra nowa jak na ten rok poszła mi na maksymalnych ustawieniach i to mnie bardzo cieszy gdyż mogłem zobaczyć zarazem nacieszyć oko ładną grafiką , to taki mały plus tej gry według mnie , nie podobało mi się w tej grze jeszcze jedno , a mianowicie długość gry , zaledwie parę godzin i grę przechodzimy , zapewne wrócę do tej gry jeszcze kiedyś , moja ocena dla tej gry do 10/10 , dlaczego skoro więcej wad wymieniłem niż zalet . Tylko dlatego że mi się dobrze grało . Myślę że ta gra to dobry zakup , jeżeli macie zamiar zagrać to polecam kupić pomimo paru minusów tej gry .
Pozdrawiam .

ocenił(a) grę na 5
damian240190

dokładnie jedynym plusem tej gry jest najlepiej jak do tej pory zoptymalizowana grafika... na zenującym sprzecie pograsz na średnich detlalach

cała reszta ssie, nie ma nawet co porównywać do 1 cześci...to już dwójka była lepsza. Tu był zwykły FPS idziesz i zabijasz mało inteligentnych wrogów no i z tymi zombie masz rację... robisz pare kroków i nagle 20 sie pojawia nie wiadomo skąd

a i ostatni boss żenujący ;/ albo Cię kasował jednym uderzeniem albo 4 nie potrafił zrobić krzywdy... straszne bugi były w tej ostatniej misji no i zakończenie gdzie nie masz wpływu na to co zrobi Pint Man - co to ma być ;/

ocenił(a) grę na 9
peeszet

2 zakończenia są jeśli nie wiesz.
Jedno Point Manem a drugie Fettelem.
Fakt faktem że oba są żałosne.
Ode mnie 10/10. Gra nie straszy ale ma klimat ( oprócz Slumsów). Jest krótka ale kampania do przejscia na 2 razy. Świetny multiplayer. Dobry coop. Świetnie się gra. Czegóż chcieć więcej? Dobra, fabularnie tragedia, ale czy naprawdę zwraca się na to uwagę?
Jestem fanem FEARa, według mnie seria jest jedną z najlepiej sfabularyzowanych FPSów. Wszystko trzyma się kupy, wszystko się ze sobą łączy. Niestety fabuła w trójce jest katastrofą.
Niemniej ode mnie 10/10.

użytkownik usunięty
damian240190

Według mnie grafika w tej grze jest słaba.
Ostatni boss to porażka, jakiś szkielet z pletwami, a fabula to dno. Nie wiem, jak można było spieprzyć kolejną część świetnej serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones