PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612434}
6,5 2 271
ocen
6,5 10 1 2271
F.3.A.R.
powrót do forum gry F.3.A.R.

kLAPA JAKICH MAŁO

ocenił(a) grę na 5

Moim zdaniem firma Warner Bros powinna się skupić na innym projekcie, FEAR wygasł po 2 częsci.
Brak strachu, klimatu, dobrej mrocznej muzyki no i oczywiśćie grafiki heh
Końcowy motyw też nie zapiera tchu w piersiach.
Oprócz powyższych wad, które udało mi się dostrzeć już po 2 godz grania, strasznie razi po oczach brak róznorodnosći arsenału w tej odsłonie.
Zaliczona -odstawiona jak to śpiewał Marcin Miller z thrash metalowej kapeli BOYS ;P

ocenił(a) grę na 5
BmkmRalf

Grafika jest słaba? Nie wiem, czy jest taka słaba, chyba że grasz na niskich detalach. Przecież grafika jest standardowa. Bo nie powala, ale po prostu dobra na dzisiejsze gry. Arsenał jak na osiem misji jest wystarczający, to nie jest Rambo. Bardziej byłoby to odczuwalne przy dłuższej grze :)

ocenił(a) grę na 3
BmkmRalf

...ten koszmarny szotgun!
satysfakcje dawały tylko punkty osiągnięć...

ocenił(a) grę na 8
BmkmRalf

Wg mnie gra jest świetna, dałem jej 8/10. Piszesz że gra jest "bez strachu", a to zależy od tego jaki klimat sobie stworzyłes, czyli czy grałes w dzień, dzieci biegały dookoła, siostra oglądała m jak miłość w drugim pokoju, pies masturbował sie o kanape czy tak jak ja.... przy wyłączonym świetle w nocy, z dobrymi słuchawkami na uszach. Wtedy czułem klimat w 100% np w misji gdzie chodzimy po domach wysmarowanych krwią.... piękny efekt dawały odgłosy jakby ktoś chodził piętro wyżej (a przecież dom miałbyc opuszczony). Jedyny minus jaki mogę dac to za długość gry i finałowa scena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones