PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612434}
6,5 2 272
oceny
6,5 10 1 2272
F.3.A.R.
powrót do forum gry F.3.A.R.
użytkownik usunięty
Piotrek_1099

Owszem, ale musieliby wrócić do klimatu z jedynki, która była najlepsza.

Piotrek_1099

Patrząc na zakończeni(a)e 3-ki i na to że studio za nią odpowiedzialne już nie istnieje,nie ma nawet co liczyć na kontynuacje.

Piotrek_1099

Całkowicie zlekceważyć część trzecią i rozpocząć kolejną część kilkadziesiąt sekund po zakończeniu oryginalnego F.e.a.r.-a. (podobnie jak Extraction point) połączyć ją z fabułą drugiej części (niech alma jako że to w zasadzie projekcja siły woli zmarłej przed laty dziewczynki, urodzi dużo szybciej) i sagę zakończyć na pokonaniu przez point mana (który tym razem nie wygląda jak żulowska wersja Paxtona Fettela) dziecka almy. Dodać do tego prosty ale bardzo grywalny tryb multiplayer (w duchu Fear combat, można ściągać nawet z global ofennsive ) z odpowiednią ilością map i trybów i znów mamy hit.

ocenił(a) grę na 10
Piotrek_1099

jeśli przejdziemy poziom gry potem jest kolejny poziom gry, to przed kolejnym poziomem mamy pytanie czy chcemy zagrać jako paxton fettel czy Point, jest zawsze ustawione jako Point, próbowałem zmienić postać na paxton fettel ale chyba nie da rady wybrać paxton fettel ;/ wie ktoś może jak wybrać postać paxton fettel ?

vAkatsuki

Najpierw musisz przejsc cala gre point manem i jak wrocisz do menu ustaw nowa gre, wtedy mozna grac fettelem. Tylko ostrzegam, ze w niektorych momentach jest trudniej, bo wszystko jest robione pod point mana i nie zawsze przystosowane do fettela. Ciesze sie ze moglam pomoc, sorry za brak polskich znakow. I wiem ze pisales to dawno...

ocenił(a) grę na 10
Chantoria

na początku chciałem zagrać fettelem ale jak zobaczyłem co zrobił nie winnym osobom (zabił super zołnierza który był ich sojusznikem ) to od razu zmieniłem zdanie tzn ze jest psycholem . ciekawi mnie czy powstanie kolejna gra na temat tego dziecka który urodził się pod koniec gry :D

vAkatsuki

Psycholami tez sie fajnie gra :P. A gre nim urozmaica jego umiejetnosc wchodzenia w ciala zolnierzy :D. I bardzo bym chciala fear 4, bardzo ciekawi mnie to dziecko Almy :D. Ale...nie masz wrazenia, ze bez Almy to juz nie bedzie to samo? Chyba ze to dziecko tez bedzie dziewczynka, podobna do Almy, wtedy mogloby ja jakos zastapic :P.
Na razie jednak nie zapowiada sie 4. Czy zapowiada? Oswiec mnie. Niemniej ja nic nie slyszalam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones