PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650339}
7,9 7 159
ocen
7,9 10 1 7159
FIFA 13
powrót do forum gry FIFA 13

Dla mnie FIFA bez polskiego dodatku jest gówno warta gdyż taka gra jak Fifa powinna
tworzyć bardziej rozbudowaną ligę chociaż zaplecze obowiązkowo powinno być a tak to
olewają graczy z Polski i innych krajów prócz oczywiście Anglii Hiszpanii Włoch i chyba tyle
reszta ma tylko drużyny z najwyższej ligi tak jakby twórcy myśleli że reszta kibiców też kocha
te drużyny a i ich prawdziwe drużyny są gówno warte.

DemiaN

Masz na myśli brak I ligi polskiej? Przecież nasza ekstraklasa prezentuje tak żenująco niski poziom, że ja się dziwie że się tam pojawi (oczywiście bez licencji, ale do nie wina twórców akurat), co dopiero mówić o niższej klasie rozrywkowej.

Sebu_BGZ

Tak wiem poziom jest żenujący jednak w Fifie to nie ma znaczenia a jeśli jesteś kibicem drużyny z zaplecza to jaką masz przyjemność grania np.Skisłą bo chyba mierną przyjemność a o poziomie to lepiej nic nie gadajmy bo głowa boli.

DemiaN

Ekstraklasa prezentuje tak niski poziom że gdyby 1 liga Polska była w fifie to drużyny które tam grają musiały by mieć gwiazdki na minusie.

dracoon7

hahaha ;) ale jeśli 3 i pół gwiazdki mają w FIFIE Lech Legia Wisła to chyba drużyny z zaplecza na 1 gwiazdkę zasługują.

DemiaN

te 3 gwiazdki Wisły, Lecha, Legii i Śląska to jest jakieś nieporozumienie. 3 gwiazdki to by mogły mieć wtedy gdyby maksymalnie można by było mieć ich 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones