PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650339}
7,9 7 158
ocen
7,9 10 1 7158
FIFA 13
powrót do forum gry FIFA 13

Niestety wszystkie tryby dla pojedyńczego gracza to wielka porażka. Na najwyższych stopniach
trudności komputer po prostu oszukuję. Nie mam nic przeciwko trudniejszej grze, ale to
powinno być rozwiązane poprzez lepszą inteligencje przeciwnika, a nie takimi oszustwami. Na
wysokich poziomach trudności klubami z mniej niż trzema gwiazdkami nie da się grać. Nie
dosć, że się męczą bardzo szybko, to jeszcze piłka im odskakuje, nie potrafią przyjąć piłki, a ich
podania są żałosne. Denerwują również oskryptowane mecze. W trybie kariery są mecze, które
po prostu trzeba przegrać, bo tak chce gra. Mam masę strzałów i choć zazwyczaj strzelam
sporo goli nagle moje strzały zaczynają trafiać w poprzeczkę, albo mijać bramkę. Później
przeciwnik wyskakuje w ostatniej minucie i jest 1:0 dla niego. Porażka! Tak samo
namagnesowana piłka po uderzeniu w słupek. Fifa 13 nie nadaje się do gry dla pojedyńczego
gracze.

ocenił(a) grę na 9

Prawda to. Ja z Cpu gram tylko w co opie z kumplem, 2 przeciwko konsoli. Fakt jest taki, że żaden gracz NIE MOŻE nauczyć się takiej gry bez piłki, jaką prezentuje CPU na legendarnym. On wie, kiedy wracać, kiedy odebrać, jak sie ustawić - nie spotkałem w sieci nikogo, kto by tak potrafił taktycznie grać. Granie z kimś w sieci to więcej frajdy,emocji, a mniej frustracji - choć porażki bolą bardziej:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones